WSM Liga

kolodatumdomácí hosté  
1. čt 8.9.2016  Kadaň  Frýdek-Místek  6:4
2. pá 9.9.2016  Litoměřice  Frýdek-Místek  0:1
3. po 12.9.2016  Frýdek-Místek  Ústí nad Labem  7:6
4. st 14.9.2016  Přerov  Frýdek-Místek  6:5p
5. so 17.9.2016  Frýdek-Místek  Prostějov  4:3p
6. st 21.9.2016  Č. Budějovice  Frýdek-Místek  5:2
7. so 24.9.2016  Frýdek-Místek  Benátky  3:2sn
8. po 26.9.2016  Havířov  Frýdek-Místek  1:2
9. st 28.9.2016  Frýdek-Místek  Kladno  0:2
10. so 1.10.2016  Slavia  Frýdek-Místek  3:2
11. po 3.10.2016  Frýdek-Místek  Jihlava  0:4
12. st 5.10.2016  Třebíč  Frýdek-Místek  0:5
13. so 8.10.2016  Frýdek-Místek  Most  2:4
15. so 15.10.2016  Frýdek-Místek  Litoměřice  2:0
14. út 18.10.2016  Frýdek-Místek  Kadaň  1:3
16. st 19.10.2016  Ústí nad Labem  Frýdek-Místek  3:1
17. so 22.10.2016  Frýdek-Místek  Přerov  2:6
18. st 26.10.2016  Prostějov  Frýdek-Místek  3:2
19. so 29.10.2016  Frýdek-Místek  Č. Budějovice  5:3
20. st 2.11.2016  Benátky  Frýdek-Místek  5:4
21. so 5.11.2016  Frýdek-Místek  Havířov  2:1p
22. st 9.11.2016  Kladno  Frýdek-Místek  6:2
23. so 12.11.2016  Frýdek-Místek  Slavia  3:4p
24. po 14.11.2016  Jihlava  Frýdek-Místek  1:2p
25. st 16.11.2016  Frýdek-Místek  Třebíč  1:4
26. so 19.11.2016  Most  Frýdek-Místek  1:5
27. pá 25.11.2016  Kadaň  Frýdek-Místek  1:2
28. so 26.11.2016  Litoměřice  Frýdek-Místek  0:1
29. st 30.11.2016  Frýdek-Místek  Ústí nad Labem  4:2
30. so 3.12.2016  Přerov  Frýdek-Místek  2:1p
31. po 5.12.2016  Frýdek-Místek  Prostějov  2:3
32. st 7.12.2016  Č. Budějovice  Frýdek-Místek  3:1
33. so 10.12.2016  Frýdek-Místek  Benátky  7:3
34. st 14.12.2016  Havířov  Frýdek-Místek  3:6
35. pá 16.12.2016  Frýdek-Místek  Kladno  2:1sn
36. st 28.12.2016  Slavia  Frýdek-Místek  6:0
38. st 4.1.2017  Třebíč  Frýdek-Místek  2:0
39. so 7.1.2017  Frýdek-Místek  Most  4:3
40. st 11.1.2017  Frýdek-Místek  Kadaň  4:3sn
41. so 14.1.2017  Frýdek-Místek  Litoměřice  2:5
37. po 16.1.2017  Frýdek-Místek  Jihlava  3:4p
42. st 18.1.2017  Ústí nad Labem  Frýdek-Místek  4:3p
43. so 21.1.2017  Frýdek-Místek  Přerov  7:4
44. po 23.1.2017  Prostějov  Frýdek-Místek  4:2
45. st 25.1.2017  Frýdek-Místek  Č. Budějovice  5:0
46. so 28.1.2017  Benátky  Frýdek-Místek  3:2p
47. po 30.1.2017  Frýdek-Místek  Havířov  5:4
48. st 1.2.2017  Kladno  Frýdek-Místek  2:3p
49. so 4.2.2017  Frýdek-Místek  Slavia  2:3
50. st 8.2.2017  Jihlava  Frýdek-Místek  2:1
51. so 11.2.2017  Frýdek-Místek  Třebíč  1:2sn
52. po 13.2.2017  Most  Frýdek-Místek  2:7
Předkolo 1. zápas čt 16.2.2017  Benátky  Frýdek-Místek  0:2
Předkolo 2. zápas pá 17.2.2017  Benátky  Frýdek-Místek  4:3
Předkolo 3.zápas po 20.2.2017  Frýdek-Místek  Benátky  7:1
Předkolo 4. zápas út 21.2.2017  Frýdek-Místek  Benátky  0:2
Předkolo 5. zápas čt 23.2.2017  Benátky  Frýdek-Místek  5:7
1. Čtvrtfinále ne 26.2.2017  Jihlava  Frýdek-Místek  4:3p
2. Čtvrtfinále po 27.2.2017  Jihlava  Frýdek-Místek  2:0
3. Čtvrtfinále čt 2.3.2017  Frýdek-Místek  Jihlava  1:6
4. Čtvrtfinále pá 3.3.2017  Frýdek-Místek  Jihlava  3:2
5. čtvrtfinále po 6.3.2017  Jihlava  Frýdek-Místek  8:2
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka