Tvůrčí tým

Tvůrčí tým


Kuba M.
Studnice nápadů a naspeedovaná tryskomyš, která organizuje na hale chod všech a všeho. Vášnivý sběratel stresu a klubový srdcař – bez něj by ani led nezmrzl.


Táňa
Pomáhá Kubovi realizovat některé šílené nápady, organizuje tým, likviduje stres a stará se o fanshop – bez ní by Kubovi asi praskla žíla.


Martin K.
Spoustu nápadů a projektů musíme řešit společně s hráči a trenéry a díky Martinovi se to daří. Martin je s týmem od dob, kdy ještě rolba jezdila na páru a místo puku se používaly zmrzlé housky. Na zádech má vytetované evidenční číslo 001.
.
Redakce

Robert
Taková paní Kolumbová, nikdo z vás ho nikdy neviděl, ale plní naše stránky skvělými články a statistikami. O hokeji, klubu, hráčích a výsledcích ví víc, než kdokoliv jiný.


Sam
Díky němu máme téměř nejlepší fotky z utkání v celé Chance lize. Fotí jako sniper, natáčí jak Steven Spielberg a stříhá jak švadlena. Prostě profi-mediátor.


Martin S.
Ano, to je ten chlap, který nás provází utkáním a jehož hlas se rozléhá z repráků. K tomu se ptá po zápase hráčů a trenérů na hodnocení utkání jejich optikou a dělá s nimi rozhovory.


Kuba V.
Pokud nemáte možnost být na hale naživo, můžete si aspoň číst online přenos, který Kuba píše. 3 hodiny bušit do klávesnice zmrzlými prsty, to chce fakt kuráž. Po zápase zpovídá hráče a trenéry.


Rychna
Píše články a dělá rozhovory o věcech, které se úplně netýkají hokeje, protože na to jsou tu jiní machři. Nahrazuje personální výpadky a testuje kvalitu piva a klobás.
Režie
Vašek
Pouští hudbu a díky mimořádně citlivému sluchu slyší vše, o čem se kdo v hale baví. Nikomu to ale nepoví, protože má lepší věci na práci.
Maskot


Freddy
Před mnoha lety jsme na novoroční procházce v Beskydech narazili na mládě rysa ostrovida, který byl na pokraji smrti hladem a samotou. Ujali jsme se jej, nakrmili a oblékli do volného dresu a od té doby nás podporuje na domácích zápasech. Mezi utkáními spí v bufetu a živí se zbylými klobásami. Má rád děti, vřelá objetí a manželky hráčů.