Chance Liga

kolodatumdomácí hosté  
1. kolo so 8.9.2018  Kladno  Frýdek-Místek  4:1
2. kolo po 10.9.2018  Frýdek-Místek  Havířov  0:3
4. kolo so 15.9.2018  Frýdek-Místek  Třebíč  8:2
3. kolo út 18.9.2018  Ústí nad Labem  Frýdek-Místek  1:2
5. kolo st 19.9.2018  Litoměřice  Frýdek-Místek  4:3
7. kolo po 24.9.2018  Frýdek-Místek  Poruba  3:4
8. kolo st 26.9.2018  Vsetín  Frýdek-Místek  3:2
9. kolo so 29.9.2018  Frýdek-Místek  Benátky  3:4
10. kolo st 3.10.2018  Jihlava  Frýdek-Místek  3:2
11. kolo so 6.10.2018  Frýdek-Místek  Slavia  5:6
12. kolo st 10.10.2018  Přerov  Frýdek-Místek  5:3
13. kolo so 13.10.2018  Frýdek-Místek  Č. Budějovice  2:5
14. kolo po 15.10.2018  Prostějov  Frýdek-Místek  2:3
15. kolo st 17.10.2018  Frýdek-Místek  Kadaň  6:3
16. kolo so 20.10.2018  Frýdek-Místek  Kladno  5:6p
17. kolo po 22.10.2018  Havířov  Frýdek-Místek  6:3
19. kolo so 27.10.2018  Třebíč  Frýdek-Místek  6:0
18. kolo út 30.10.2018  Frýdek-Místek  Ústí nad Labem  6:2
20. kolo st 31.10.2018  Frýdek-Místek  Litoměřice  4:2
22. kolo po 12.11.2018  Poruba  Frýdek-Místek  2:3
23. kolo st 14.11.2018  Frýdek-Místek  Vsetín  5:4
24. kolo so 17.11.2018  Benátky  Frýdek-Místek  3:2sn
25. kolo po 19.11.2018  Frýdek-Místek  Jihlava  3:6
26. kolo st 21.11.2018  Slavia  Frýdek-Místek  6:2
27. kolo so 24.11.2018  Frýdek-Místek  Přerov  3:1
28. kolo po 26.11.2018  Č. Budějovice  Frýdek-Místek  3:4
29. kolo st 28.11.2018  Frýdek-Místek  Prostějov  7:2
30. kolo so 1.12.2018  Kadaň  Frýdek-Místek  1:8
31. kolo ne 2.12.2018  Kladno  Frýdek-Místek  3:1
32. kolo so 8.12.2018  Frýdek-Místek  Havířov  3:7
33. kolo po 10.12.2018  Ústí nad Labem  Frýdek-Místek  3:2p
34. kolo čt 13.12.2018  Frýdek-Místek  Třebíč  3:2p
35. kolo so 15.12.2018  Litoměřice  Frýdek-Místek  17:00
37. kolo st 19.12.2018  Frýdek-Místek  Poruba  18:00
38. kolo so 22.12.2018  Vsetín  Frýdek-Místek   
39. kolo čt 27.12.2018  Frýdek-Místek  Benátky  18:00
40. kolo so 29.12.2018  Jihlava  Frýdek-Místek   
41. kolo čt 3.1.2019  Frýdek-Místek  Slavia  18:00
42. kolo so 5.1.2019  Přerov  Frýdek-Místek   
43. kolo po 7.1.2019  Frýdek-Místek  Č. Budějovice  18:00
44. kolo st 9.1.2019  Prostějov  Frýdek-Místek   
45. kolo so 12.1.2019  Frýdek-Místek  Kadaň  17:00
46. kolo po 14.1.2019  Frýdek-Místek  Kladno  18:00
47. kolo st 16.1.2019  Havířov  Frýdek-Místek   
48. kolo so 19.1.2019  Frýdek-Místek  Ústí nad Labem  17:00
49. kolo st 23.1.2019  Třebíč  Frýdek-Místek   
50. kolo so 26.1.2019  Frýdek-Místek  Litoměřice  17:00
52. kolo st 30.1.2019  Poruba  Frýdek-Místek   
53. kolo so 2.2.2019  Frýdek-Místek  Vsetín  17:00
54. kolo po 11.2.2019  Benátky  Frýdek-Místek   
55. kolo st 13.2.2019  Frýdek-Místek  Jihlava  18:00
56. kolo so 16.2.2019  Slavia  Frýdek-Místek  15:00
57. kolo po 18.2.2019  Frýdek-Místek  Přerov  18:00
58. kolo st 20.2.2019  Č. Budějovice  Frýdek-Místek   
59. kolo so 23.2.2019  Frýdek-Místek  Prostějov  17:00
60. kolo út 26.2.2019  Kadaň  Frýdek-Místek   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno