Realizační týmy

Muži "B ":

Trenér: René Slanina                slaninarene@hcf-m.cz                                  

Asistent: Tomáš Snášel             snaseltomas@hcf-m.cz

Vedoucí:

Junioři: 

Trenér: Radim Nečas                necasradim@hcf-m.cz

Asistent: Vojtěch Trnka             trnkavojtech@hcf-m.cz

Asistent: Libor Langer               langerlibor@hcf-m.cz

Vedoucí:

Dorost:

Trenér: Miroslav Kamenín          kamenikmiroslav@hcf-m.cz

Asistent: Libor Langer               langerlibor@hcf-m.cz

Vedoucí: 

9. třída:

Trenér: Michal Bobok                bobokmichal@hcf-m.cz

Asistent: Tomáš Snášel             snaseltomas@hcf-m.cz

Asistent: David Stříž                

Vedoucí:

8. třída:

Trenér: Tomáš Snášel               snaseltomas@hcf-m.cz

Asistent: Tomáš Muroň             murontomas@hcf-m.cz

Vedoucí: 


7. třída:

Trenér: Michal Bobok                bobokmichal@hcf-m.cz

Asistent: Snášel Tomáš             snaseltomas@hcf-m.cz

Asistent: Ondřej Fiala               

Vedoucí:

6. třída:

Trenér: Tomáš Snášel               snaseltomas@hcf-m.cz

Asistent: Trnka Vojtěch             trnkavojtech@hcf-m.cz

Asistent: Václav Teichmann

Vedoucí:

5. třída:

Trenér: Vojtěch Trnka               trnkavojtech@hcf-m.cz   

Asistent: Pavel Palát                 palatpavel@hcf-m.cz

Asistent: Jan Kandrák

Vedoucí:

4. třída: 

Trenér: Vojtěch Trnka                trnkavojtech@hcf-m.cz

Asistent: Pavel Palát                  palatpavel@hcf-m.cz
Asistent: Jiří Gola

Asistent: Kosík
Vedoucí:

3. třída:

Trenér: Pavel Palát                    palatpavel@hcf-m.cz

Asistent: Tomáš Koníček

Vedoucí:
Přípravka:

Trenér: Pavel Palát                     palatpavel@hcf-m.cz

Trenéři brankářů:

Jan Švaříček
Ondřej Horváth
Lubomír Klosík                           klosiklubomir@hcf-m.cz

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka