Mobilní aplikace

Revoluce v používání permanentek!

Našim cílem je nadále posouvat klub HC Frýdek-Místek a poskytovat fanouškům ty nejlepší služby. Proto spouštíme novou mobilní aplikaci HC Frýdek-Místek!

Tato aplikace přináší nové možnosti! Především se jedná o funkci snadného sdílení permanentek s vašimi přáteli, rodinou nebo spolupracovníky. Budete mít možnost nákupu vstupenek přímo v aplikaci, možnost importování kalendáře zápasů a akcí HC Frýdek-Místek do svého telefonu a najdete tam veškeré důležité informace na jednom místě. Navíc prostřednictvím aplikace si budete moci objednat vzkaz nebo narozeninové přání i s fotografií na velkoplošné obrazovky. Stáhněte si tedy mobilní aplikaci HC Frýdek-Místek, která je dostupná na AppStore i Google Play.

Sdílení permic

Majitelé permic a vstupenek mohou své místo snadno přeposlat kamarádovi nebo známému, a to bez jakéhokoliv rizika, že by permici někdo zneužil. Při přenechání se totiž vytvoří vstupenka pouze na jedno utkání v podobě unikátního QR kódu. Vaše permice tak zůstane v bezpečí!

Sdílet permici je možné vždy nejpozději dvě hodiny před začátkem utkání.

Jak importovat permanentku do aplikace?

Stačí v aplikaci vybrat možnost "KARTY", kliknout na "+" v červeném kruhu a oskenovat QR kód vaší permanentky.

Nákup vstupenek

Díky HC Frýdek-Místek ID a speciálnímu kreditovému systému můžete zakoupit vstupenky nejrychlejším možným způsobem a z pohodlí domova přímo v aplikaci. Vstupenky následně není nutné tisknout, u turniketů stačí načíst QR kód z aplikace.

Stejně jako vstupenky, také permice už v příští sezoně nebudete muset nosit fyzicky u sebe. U turniketů postačí načíst QR kód z aplikace.

Ještě blíž týmu

Aplikace HC Frýdek-Místek přináší kromě nových možností ticketingu také veškerý důležitý obsah. Novinky, rozpisy zápasů, nebo tabulky. S HC Frýdek-Místek ID si můžete naimportovat termíny zápasů a důležitých akcí HC Frýdek-Místek přímo do svého kalendáře v mobilním telefonu. Díky notifikacím se navíc dozvíte všechny důležité zprávy z dění svého milovaného klubu takřka okamžitě.

HC Frýdek-Místek ID

Důležitým prvkem aplikace je HC Frýdek-Místek ID. Je to unikátní nástroj, díky kterému bude v aplikaci možné nakupovat vstupenky nebo je sdílet s vaším okolím. HC Frýdek-Místek ID získáte jednoduchou registrací. V rámci HC Frýdek-Místek ID také vznikne speciální kreditový systém. Na svůj účet si můžete nahrát finanční obnos a následně nakupovat vstupenky nejrychlejším možným způsobem, přičemž 1 koruna = 1 kredit.

K čemu slouží HC Frýdek-Místek ID a mobilní aplikace?

· sdílení permamentních vstupenek na všechna utkání

· nákup vstupenek

· kreditový systém

· synchronizace vašeho kalendáře se zápasy a klubovými akcemi

· objednání vzkazu nebo narozeninového přání na velkoplošné obrazovky

· newslettery

· notifikace

Vývoj aplikace HC Frýdek-Místek neustále pokračuje. Už nyní pracujeme na nových funkcích, které aplikace přinese a svým fanouškům tak zprostředkuje nové možnosti a zážitky.


Stáhni si aplikaci HC Frýdek-Místek a buď s námi ve spojení! #DvaBřehyJedenTým

Už nyní na AppStore ZDE a Google Play ZDE.