Vedení klubu - A tým

Dozorčí rada

Ing. Petr Popelář, MBA
Předseda představenstva společnosti MORAVIA STEEL, a.s. V klubu působí od sezóny 2015/16 a z pozice čelního představitele klubu dohlíží na ekonomiku, financování a strategii klubu. Zásadním dílem se zasloužil o historický postup HC Frýdek-Místek do 1.ligy ledního hokeje a také na genezi spolupráce frýdecko-místeckého a třineckého hokeje.

Bc. Pavel Machala
Pavel Machala – Člen dozorčí rady HC Frýdek-Místek od jeho založení v roce 2015. Delegován za statutární město Frýdek-Místek, které je hlavním partnerem klubu. Z pozice náměstka primátora, který má sport ve své kompetenci, dohlíží na hospodaření klubu s financemi poskytovanými městem. Funkci člena dozorčí rady vykonává bez nároku na honorář. Je fanouškem hokeje a nenechá si ujít téměř žádný zápas domácího týmu HC Frýdek-Místek v hale Polárka.

Ing. Marek Chmiel
V partnerském klubu HC Oceláři Třinec působí od sezóny 2006/07 a z pozice výkonného ředitele dohlíží na administrativu, organizaci a ekonomiku klubu. Byl přítomen u historických milníků třineckého hokeje, především při výstavbě multifunkčního areálu na Frýdecké ulici.
Jednatelé

Jan Peterek
Bývalý vynikající střední útočník, kterého zdobila kreativita a šikovnost. Díky své přirozené autoritě několik sezon zastával funkci kapitána. Byl členem mistrovského kádru třineckých Ocelářů v extraligové sezoně 2010/11. Po ukončení aktivní kariéry pracoval na pozici manažera mládeže a od roku 2016 byl jmenován do role sportovního ředitele. Významnou měrou se podílel na vzinku organizace HC Frýdek-Místek a HC Oceláři Třinec.

Jiří Volný
Výkonný manažer

Jakub Mikulík, MBA, MS
Do organizace HC Frýdek-Místek a HC Oceláři Třinec nastoupil v roce 2018 z nejvyšší hokejové soutěže NHL a klubu Tampa Bay Lightning. Od května 2019 působí v roli výkonného manažera a je zodpovědný za organizaci zápasů a rozvoj klubu.