Vedení klubu - A tým

Dozorčí rada

Ing. Petr Popelář, MBA
Předseda představenstva společnosti MORAVIA STEEL, a.s. V klubu působí od sezóny 2015/16 a z pozice čelního představitele klubu dohlíží na ekonomiku, financování a strategii klubu. Zásadním dílem se zasloužil o historický postup HC Frýdek-Místek do 1.ligy ledního hokeje a také na genezi spolupráce frýdecko-místeckého a třineckého hokeje.

Pavel Palát
Trenér mládežnických družstev od přípravky po 5. třídu, zodpovědný za nábor mladých hokejistů ve Frýdku-Místku a otec legendárního hokejisty Ondřeje Paláta, vítěze dvou Stanleyových pohárů.

Ing. Marek Chmiel
V partnerském klubu HC Oceláři Třinec působí od sezóny 2006/07 a z pozice výkonného ředitele dohlíží na administrativu, organizaci a ekonomiku klubu. Byl přítomen u historických milníků třineckého hokeje, především při výstavbě multifunkčního areálu na Frýdecké ulici.
Jednatelé

Jan Peterek
Bývalý vynikající střední útočník, kterého zdobila kreativita a šikovnost. Díky své přirozené autoritě několik sezon zastával funkci kapitána. Byl členem mistrovského kádru třineckých Ocelářů v extraligové sezoně 2010/11. Po ukončení aktivní kariéry pracoval na pozici manažera mládeže a od roku 2016 byl jmenován do role sportovního ředitele. Významnou měrou se podílel na vzniku spolupráce HC Frýdek-Místek a HC Oceláři Třinec.


Mgr. Ondřej Zaorálek
Člen výkonného výboru spolku Hokejový club Frýdek-Místek, povoláním advokát.
Výkonný ředitel


Jakub Mikulík, MBA, MS
V klubu působí od sezóny 2019/20 a z pozice výkonného manažera je zodpovědný za marketingové aktivity, ticketing, mediální výstupy, organizaci zápasů, přesah hokeje ve Frýdku-Místku do komunity, charitativní akce, ekonomiku a spolupráci s partnery klubu.