Vedení klubu - A tým

Dozorčí rada

Ing. Petr Popelář, MBA
Předseda představenstva společnosti MORAVIA STEEL, a.s. V klubu působí od sezóny 2015/16 a z pozice čelního představitele klubu dohlíží na ekonomiku, financování a strategii klubu. Zásadním dílem se zasloužil o historický postup HC Frýdek-Místek do 1.ligy ledního hokeje a také na genezi spolupráce frýdecko-místeckého a třineckého hokeje.


Michal Bobok
Bývalý obránce HC Frýdek-Místek, který je od svých 6-ti let věrný hokejovému klubu Frýdek-Místek. Díky své přirozené autoritě několik sezon zastával funkci kapitána v žácích, dorostu, juniorech a mužích. Ve své kariéře hráče zažil postupy s dorostem, juniory do 1.ligy a mužema do 2.ligy. Během aktivní kariéry, kterou zakončil ve 27 letech, pracuje již 22 let jako trenér mládežnických družstev všech věkových kategorií a podílel se na výchově hráčů, k nejznámějším patří např. Ondřej Palát, Dominik Uher, David Ostřížek a Vojtěch Lednický. Jako člen HC Frýdek-Místek se podílel na vzniku organizace HC Frýdek-Místek a HC Oceláři Třinec. Od roku 2019 řídí klub z pozice manažera spolku (pozn. od přípravky až po Muže B) a stále se věnuje trénování a výchově mládeže (pozn. studuje nejvyšší trenérskou licenci 1.třídy).

Ing. Marek Chmiel
V partnerském klubu HC Oceláři Třinec působí od sezóny 2006/07 a z pozice výkonného ředitele dohlíží na administrativu, organizaci a ekonomiku klubu. Byl přítomen u historických milníků třineckého hokeje, především při výstavbě multifunkčního areálu na Frýdecké ulici.
Jednatelé

Jan Peterek
Bývalý vynikající střední útočník, kterého zdobila kreativita a šikovnost. Díky své přirozené autoritě několik sezon zastával funkci kapitána. Byl členem mistrovského kádru třineckých Ocelářů v extraligové sezoně 2010/11. Po ukončení aktivní kariéry pracoval na pozici manažera mládeže a od roku 2016 byl jmenován do role sportovního ředitele. Významnou měrou se podílel na vzinku organizace HC Frýdek-Místek a HC Oceláři Třinec.


Jiří Volný