Dotační program Moravskoslezského kraje

V roce 2023 podpořil Moravskoslezský kraj vrcholový sport ve Frýdku-Místku a činnost našeho mužstva v druhé nejvyšší soutěži ledního hokeje.

HC Frýdek-Místek 2015 s.r.o. získal finanční prostředky na realizaci projektu Nákup sportovního vybavení a technického zajištění hokejového klubu.

Předmětem projektu je zajištění provozu a činnosti družstva druhé nejvyšší soutěže mužů v ledním hokeji ve Frýdku-Místku.

Díky poskytnuté dotaci může družstvo HC Frýdek-Místek 2015 s.r.o. důstojně reprezentovat Moravskoslezský kraj v profesionální soutěži ledního hokeje, které se účastní. Hráčům poskytnutí dotace zajistí podmínky pro výkon v profesionální soutěži s dostatečným sportovním vybavením.

Družstvo HC Frýdek-Místek 2015 s.r.o. se i díky podpoře Moravskoslezského kraje umisťuje na příčkách zajišťující další pokračování v soutěži a pomáhá hráčům do 26 let s přechodem od mládežnického hokeje k seniorskému hokeji na nejvyšší úrovni. V tomto ohledu HC Frýdek-Místek 2015 s.r.o. očekává pokračování trendu i v následujících obdobích.

Z prostředků dotace bylo zajištěno zejména:
- nákup sportovního vybavení.

Název dotačního programu: Podpora vrcholového sportu v Moravskoslezském kraji pro rok 2023

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu vrcholového sportu ve Frýdku-Místku a spolufinancování naší činnosti v roce 2023!