Balíčky

NOVINKA!!!

Vánoční balíček tří zápasů

Před Vánoci jsme pro vás připravili speciální zápasový balíček nabitý zábavou pro celou rodinu! VSETÍN, ZLÍN, PORUBA! Na tyto soupeře získáte vstupenku a navíc pokud si zakoupíte balíčky dva, získáte limitovanou edici podepsaného puku od Honzy Výtiska! Takový dárek na Vánoce ocení určitě každý!

Cena: 270 Kč

Cena pro děti do 15 let: 150 Kč

Balíček VÁNOCE lze zakoupit pouze do 8.1.2024:

1) ONLINE ZDE

2) OSOBNĚ NA HALE POLÁRKA V DEN ZÁPASU V PŘÍZEMÍ SEKTORU A (PROSTOR RESTAURACE):BALÍČKY 6 ZÁPASŮ - PRODEJ BYL UKONČEN 28.10.2023

Balíček šesti zápasů ocení především fanoušci, kteří si chtějí zajít na hokej zhruba jednou do měsíce a ušetřit! Již nyní jsou dostupné dvě varianty balíčků za výhodných podmínek!

Vstupenka Balíček Permanentka
Počet zápasů 1 6 3 + 26
Cena 120 - 130 Kč 90 Kč 75 Kč
Zvýhodněná cena na zápasy playoff ne ano ano


Cenová hladina balíčku je 540 korun, tudíž oproti tradičnímu nákupu jednotlivých vstupenek ušetříte 180 korun. (Tzn. v případě, že nedorazíte na 1 z 6 utkání, tak stále ušetříte!) S balíčkem vás proto jedno utkání vyjde na pouhých 90 korun. *Pro děti do 15 let máme navíc speciální cenu 300 korun! (Př.: při koupi dvou balíčků otec + syn zaplatí celkem za návštěvu utkání pouhých 140 Kč!)

Nákupem balíčku rovněž získáváte slevu na zápasy předkola play-off a play-off stejně jako držitele permanentních vstupenek.

Na výběr jsou dvě varianty:

BALÍČEK RIVALOVÉ BALÍČEK VÍKEND


Balíčky VÍKEND a RIVALOVÉ si lze už nyní zakoupit jedním ze dvou níže uvedených způsobů:

1) ONLINE ZDE

2) OSOBNĚ NA HALE POLÁRKA V DEN ZÁPASU V PŘÍZEMÍ SEKTORU A (PROSTOR RESTAURACE):