Junioři

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. kolo ne 9.9.2018  Karviná  Frýdek-Místek  1:6
2. kolo pá 14.9.2018  Orlová  Frýdek-Místek  5:4
3. kolo ne 16.9.2018  Frýdek-Místek  Těšín  3:4sn
4. kolo ne 23.9.2018  Poruba  Frýdek-Místek  3:1
5. kolo pá 28.9.2018  Frýdek-Místek  Opava  1:5
6. kolo ne 30.9.2018  Frýdek-Místek  Karviná  6:1
7. kolo ne 7.10.2018  Frýdek-Místek  Orlová  4:5
8. kolo pá 12.10.2018  Těšín  Frýdek-Místek  6:1
9. kolo ne 14.10.2018  Frýdek-Místek  Poruba  5:2
10. kolo ne 21.10.2018  Opava  Frýdek-Místek  7:6
N1 so 27.10.2018  Orlová  Frýdek-Místek  4:6
N2 ne 4.11.2018  Frýdek-Místek  Boskovice  10:4
N3 ne 11.11.2018  Černí Vlci  Frýdek-Místek  5:4
N4 pá 16.11.2018  Karviná  Frýdek-Místek  2:1sn
N6 ne 25.11.2018  Nový Jičín  Frýdek-Místek  5:4sn
N7 ne 2.12.2018  Frýdek-Místek  Uherský Brod  5:7
N11 pá 7.12.2018  Boskovice  Frýdek-Místek  19:00
N8 ne 9.12.2018  Technika Brno  Frýdek-Místek  4:1
N9 pá 14.12.2018  Frýdek-Místek  Prostějov  5:9
N10 ne 16.12.2018  Frýdek-Místek  Orlová  5:7
N12 ne 6.1.2019  Frýdek-Místek  Černí Vlci  3:7
N13 pá 11.1.2019  Frýdek-Místek  Karviná  7:3
N15 ne 20.1.2019  Frýdek-Místek  Nový Jičín  5:3
N16 ne 27.1.2019  Uherský Brod  Frýdek-Místek  4:0
N17 ne 3.2.2019  Frýdek-Místek  Technika Brno  4:3
N18 pá 8.2.2019  Prostějov  Frýdek-Místek  0:5
N19 ne 10.2.2019  Orlová  Frýdek-Místek  4:7
N21 pá 22.2.2019  Černí Vlci  Frýdek-Místek  1:4
N22 ne 24.2.2019  Karviná  Frýdek-Místek  1:3
N20 pá 1.3.2019  Frýdek-Místek  Boskovice  6:4
N24 pá 8.3.2019  Nový Jičín  Frýdek-Místek  3:9
N25 ne 10.3.2019  Frýdek-Místek  Uherský Brod   
N26 so 16.3.2019  Technika Brno  Frýdek-Místek  4:1
N27 ne 24.3.2019  Frýdek-Místek  Prostějov  2:3
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka