8. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. so 15.9.2018  Poruba  Frýdek-Místek  9:0
2. so 22.9.2018  Metropolia Silesia  Frýdek-Místek  4:1
3. pá 28.9.2018  Havířov  Frýdek-Místek  9:1
5. so 13.10.2018  Frýdek-Místek  Vítkovice  0:12
6. ne 14.10.2018  Šumperk  Frýdek-Místek  9:0
7. so 20.10.2018  Frýdek-Místek  Třinec  2:14
9. so 3.11.2018    Metropolia Silesia  5:1
10. so 10.11.2018  Frýdek-Místek  Havířov  12:15
12. ne 25.11.2018  Vítkovice  Frýdek-Místek  9:1
13. so 1.12.2018  Frýdek-Místek  Šumperk  1:8
8. út 4.12.2018  Frýdek-Místek  Poruba  0:7
14. so 8.12.2018  Třinec  Frýdek-Místek  12:0
15. ne 9.12.2018  Poruba  Frýdek-Místek  12:30
16. ne 16.12.2018  Frýdek-Místek  Metropolia Silesia  14:30
17. so 22.12.2018  Havířov  Frýdek-Místek  14:00
19. so 12.1.2019  Frýdek-Místek  Vítkovice   
20. so 19.1.2019  Šumperk  Frýdek-Místek   
21. so 2.2.2019  Frýdek-Místek  Třinec   
22. so 16.2.2019  Metropolia Silesia  Frýdek-Místek   
23. so 2.3.2019  Frýdek-Místek  Havířov   
25. ne 10.3.2019  Vítkovice  Frýdek-Místek   
26. so 16.3.2019  Frýdek-Místek  Šumperk   
27. so 23.3.2019  Třinec  Frýdek-Místek   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno