7. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. ne 16.9.2018  Frýdek-Místek  Orlová  4:2
2. so 22.9.2018  Třinec  Frýdek-Místek  9:1
3. ne 23.9.2018  Frýdek-Místek  Bohumín  8:1
4. pá 28.9.2018  Frýdek-Místek  Karviná  4:1
5. ne 7.10.2018  Havířov  Frýdek-Místek  6:3
6. ne 14.10.2018  Frýdek-Místek  Těšín  5:3
7. so 20.10.2018  Metropolia Silesia  Frýdek-Místek  5:2
8. ne 21.10.2018  Frýdek-Místek  Poruba  6:3
9. so 27.10.2018  Vítkovice  Frýdek-Místek  6:1
10. so 3.11.2018  Orlová  Frýdek-Místek  6:3
13. pá 9.11.2018  Karviná  Frýdek-Místek  2:5
11. ne 11.11.2018  Frýdek-Místek  Třinec  0:12
12. so 24.11.2018  Bohumín  Frýdek-Místek  12:15
14. ne 2.12.2018  Frýdek-Místek  Havířov  1:7
15. so 8.12.2018  Těšín  Frýdek-Místek  4:2
16. so 15.12.2018  Frýdek-Místek  Metropolia Silesia  13:30
17. ne 16.12.2018  Poruba  Frýdek-Místek  16:15
18. so 22.12.2018  Frýdek-Místek  Vítkovice   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno