5. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. ne 16.9.2018  Frýdek-Místek  Orlová  5:3
2. so 22.9.2018  Třinec  Frýdek-Místek  3:1
3. ne 23.9.2018  Frýdek-Místek  Studénka  7:6
4. pá 28.9.2018  Frýdek-Místek  Karviná  4:0
5. ne 7.10.2018  Havířov  Frýdek-Místek  2:8
6. ne 14.10.2018  Frýdek-Místek  Těšín  5:0
7. so 20.10.2018  Metropolia Silesia  Frýdek-Místek  5:11
8. ne 21.10.2018  Frýdek-Místek  Poruba  2:6
9. so 27.10.2018  Vítkovice  Frýdek-Místek  3:6
10. so 3.11.2018  Orlová  Frýdek-Místek  2:6
13. pá 9.11.2018  Karviná  Frýdek-Místek  1:3
11. ne 11.11.2018  Frýdek-Místek  Třinec  3:3
12. so 24.11.2018  Studénka  Frýdek-Místek   
14. ne 2.12.2018  Frýdek-Místek  Havířov  13:00
15. so 8.12.2018  Těšín  Frýdek-Místek  0:12
16. so 15.12.2018  Frýdek-Místek  Metropolia Silesia  11:30
17. ne 16.12.2018  Poruba  Frýdek-Místek  14:15
18. so 22.12.2018  Frýdek-Místek  Vítkovice   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno