5. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. ne 16.9.2018  Frýdek-Místek  Orlová  5:3
2. so 22.9.2018  Třinec  Frýdek-Místek  3:1
3. ne 23.9.2018  Frýdek-Místek  Studénka  7:6
4. pá 28.9.2018  Frýdek-Místek  Karviná  4:0
5. ne 7.10.2018  Havířov  Frýdek-Místek  2:8
6. ne 14.10.2018  Frýdek-Místek  Těšín  5:0
7. so 20.10.2018  Metropolia Silesia  Frýdek-Místek  5:11
8. ne 21.10.2018  Frýdek-Místek  Poruba  6:2
9. so 27.10.2018  Vítkovice  Frýdek-Místek  3:6
10. so 3.11.2018  Orlová  Frýdek-Místek  2:6
13. pá 9.11.2018  Karviná  Frýdek-Místek  1:3
11. ne 11.11.2018  Frýdek-Místek  Třinec  3:3
14. ne 2.12.2018  Frýdek-Místek  Havířov  12:4
12. st 5.12.2018  Studénka  Frýdek-Místek  3:13
15. so 8.12.2018  Těšín  Frýdek-Místek  0:12
16. so 15.12.2018  Frýdek-Místek  Metropolia Silesia  11:4
17. ne 16.12.2018  Poruba  Frýdek-Místek  5:5
18. so 22.12.2018  Frýdek-Místek  Vítkovice  6:4
1. ne 6.1.2019  Uničov  Frýdek-Místek  6:9
2. ne 13.1.2019  Šumperk  Frýdek-Místek  7:4
3. ne 20.1.2019  Prostějov  Frýdek-Místek  10:3
4. so 2.2.2019  Frýdek-Místek  Přerov  4:4
5. ne 10.2.2019  Opava  Frýdek-Místek  6:5
6. so 16.2.2019  Frýdek-Místek  Uničov  6:5
7. ne 3.3.2019  Šumperk  Frýdek-Místek  5:0
8. so 9.3.2019  Frýdek-Místek  Prostějov  9:4
9. pá 15.3.2019  Přerov  Frýdek-Místek  16:00
10. st 20.3.2019  Frýdek-Místek  Opava  2:3
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka