Dorost

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. so 8.9.2018  Frýdek-Místek  Val. Meziříčí  7:4
2. ne 16.9.2018  Frýdek-Místek  Černí Vlci  5:1
3. po 17.9.2018  Nový Jičín  Frýdek-Místek  1:3
4. ne 23.9.2018  Frýdek-Místek  Brumov-Bylnice  1:4
5. pá 28.9.2018  Uherské Hradiště  Frýdek-Místek  5:2
6. ne 30.9.2018  Val. Meziříčí  Frýdek-Místek  7:8sn
7. so 6.10.2018  Černí Vlci  Frýdek-Místek  1:6
8. ne 7.10.2018  Frýdek-Místek  Nový Jičín  15:3
9. so 13.10.2018  Brumov-Bylnice  Frýdek-Místek  3:2
10. ne 21.10.2018  Frýdek-Místek  Uherské Hradiště  5:2
N1 ne 28.10.2018  Frýdek-Místek  Vítkovice  4:7
N2 so 3.11.2018  Poruba  Frýdek-Místek  3:0
N3 ne 4.11.2018  Frýdek-Místek  Uherské Hradiště  2:6
N4 ne 11.11.2018  Kroměříž  Frýdek-Místek  5:3
N5 pá 16.11.2018  Frýdek-Místek  Znojmo  2:1
N6 so 24.11.2018  Brumov-Bylnice  Frýdek-Místek  13:30
N7 ne 25.11.2018  Frýdek-Místek  ZSC Lions  0:5
N8 ne 2.12.2018  Vítkovice  Frýdek-Místek  5:1
N9 pá 7.12.2018  Frýdek-Místek  Poruba  2:8
N10 ne 9.12.2018  Uherské Hradiště  Frýdek-Místek  12:45
N11 ne 16.12.2018  Frýdek-Místek  Kroměříž  10:00
N12 so 22.12.2018  Znojmo  Frýdek-Místek  17:30
N13 so 5.1.2019  Frýdek-Místek  Brumov-Bylnice   
N14 ne 6.1.2019  ZSC Lions  Frýdek-Místek   
N15 ne 13.1.2019  Frýdek-Místek  Vítkovice   
N16 so 19.1.2019  Poruba  Frýdek-Místek   
N17 ne 20.1.2019  Frýdek-Místek  Uherské Hradiště   
N18 so 2.2.2019  Kroměříž  Frýdek-Místek   
N19 ne 3.2.2019  Frýdek-Místek  Znojmo   
N20 ne 10.2.2019  Brumov-Bylnice  Frýdek-Místek   
N21 so 16.2.2019  Frýdek-Místek  ZSC Lions   
N22 ne 17.2.2019  Vítkovice  Frýdek-Místek   
N23 so 23.2.2019  Frýdek-Místek  Poruba   
N24 so 2.3.2019  Uherské Hradiště  Frýdek-Místek   
N25 ne 3.3.2019  Frýdek-Místek  Kroměříž   
N26 ne 10.3.2019  Znojmo  Frýdek-Místek   
N27 so 16.3.2019  Frýdek-Místek  Brumov-Bylnice   
N28 ne 17.3.2019  ZSC Lions  Frýdek-Místek   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno