Zápasy Junioři
Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka
kolodatumdomácí hosté  
1. kolo ne 9.9.2018  Karviná  Frýdek-Místek  1:6
2. kolo pá 14.9.2018  Orlová  Frýdek-Místek  5:4
3. kolo ne 16.9.2018  Frýdek-Místek  Těšín  3:4sn
4. kolo ne 23.9.2018  Poruba  Frýdek-Místek  3:1
5. kolo pá 28.9.2018  Frýdek-Místek  Opava  1:5
6. kolo ne 30.9.2018  Frýdek-Místek  Karviná  6:1
7. kolo ne 7.10.2018  Frýdek-Místek  Orlová  4:5
8. kolo pá 12.10.2018  Těšín  Frýdek-Místek  6:1
9. kolo ne 14.10.2018  Frýdek-Místek  Poruba  5:2
10. kolo ne 21.10.2018  Opava  Frýdek-Místek  7:6
N1 so 27.10.2018  Orlová  Frýdek-Místek  4:6
N2 ne 4.11.2018  Frýdek-Místek  Boskovice  10:4
N3 ne 11.11.2018  Černí Vlci  Frýdek-Místek  5:4
N4 pá 16.11.2018  Karviná  Frýdek-Místek  2:1sn
N6 ne 25.11.2018  Nový Jičín  Frýdek-Místek  5:4sn
N7 ne 2.12.2018  Frýdek-Místek  Uherský Brod  5:7
N11 pá 7.12.2018  Boskovice  Frýdek-Místek  19:00
N8 ne 9.12.2018  Technika Brno  Frýdek-Místek  4:1
N9 pá 14.12.2018  Frýdek-Místek  Prostějov  5:9
N10 ne 16.12.2018  Frýdek-Místek  Orlová  5:7
N12 ne 6.1.2019  Frýdek-Místek  Černí Vlci  3:7
N13 pá 11.1.2019  Frýdek-Místek  Karviná  7:3
N15 ne 20.1.2019  Frýdek-Místek  Nový Jičín  5:3
N16 ne 27.1.2019  Uherský Brod  Frýdek-Místek  4:0
N17 ne 3.2.2019  Frýdek-Místek  Technika Brno  4:3
N18 pá 8.2.2019  Prostějov  Frýdek-Místek  0:5
N19 ne 10.2.2019  Orlová  Frýdek-Místek  4:7
N21 pá 22.2.2019  Černí Vlci  Frýdek-Místek  1:4
N22 ne 24.2.2019  Karviná  Frýdek-Místek  1:3
N20 pá 1.3.2019  Frýdek-Místek  Boskovice  6:4
N24 pá 8.3.2019  Nový Jičín  Frýdek-Místek  3:9
N25 ne 10.3.2019  Frýdek-Místek  Uherský Brod   
N26 so 16.3.2019  Technika Brno  Frýdek-Místek  4:1
N27 ne 24.3.2019  Frýdek-Místek  Prostějov  2:3