Mikulíkův dres se vydražil za více než pět tisíc korun
Novinky
V období od 10. do 18. února probíhala dražba dresů v rámci charitativního projektu O Kapku lepší hokej. Speciální dres kapitána Milana Mikulíka se vydražil za 5 150 Kč.

Hokejoví fanoušci po celé republice měli možnost si v rámci akce O Kapku lepší hokej vydražit šestatřicet speciálních dresů, které nechaly extraligové a prvoligové kluby vyrobit právě pro podporu tohoto charitativního projektu.

Jak jsme již zmínili v některém z předešlých článků ODKAZ ZDE, Nadačnímu fondu Kapka naděje přispěli také samotní hokejisté HC Frýdek-Místek, včetně realizačního týmu a managmentu klubu, a to vybranou částkou 31 000 Kč. Dobré věci mohli ale pomoci i samotní fanoušci frýdecko-místeckých rysů. Do již zmíněné aukce speciálních dresů s oranžovým rukávem, putoval dres našeho kapitána Milana Mikulíka (náhled vlevo).

Při dražbě s 69 příhozy se nakonec majitelem tohoto speciálního dresu stal fanoušek s přezdívkou p-j-h-, který nadci Kapka naděje přispěje částkou 5 150 Kč. Rádi bychom tímto poděkovali nejen šťastnému majiteli, ale zkrátka všem, kteří se jakkoliv aktivně a finančně podíleli v podpoře projektu O Kapku lepší hokej, která pomáhá dětem s onkologickým onemocněním. "Musím říct, že je to určitě krásná částka a já jsem strašně rád, že máme ve Frýdku-Místku takové fanoušky, kteří se do dražby mého dresu aktivně zapojili. Navíc to udělali pro takovou věc, jakou je nadace Kapka naděje," sdělil frýdecko-místecký útočník Milan Mikulík.

Dodejme ještě, že celkový výtěžek z aukce všech šestatřiceti dresů, činí krásných 288 600 Kč.