Hokejisté darují 31 000 Kč nadačnímu fondu Kapka naděje
A-tým
Aktivně se zapojit do projektu O Kapku lepší hokej se rozhodli i samotní hráči, realizační tým a managment klubu HC Frýdek-Místek. Uspořádali tak mezi sebou sbírku, která vynesla krásných 31 000 Kč. Tyto peníze poputují nadačnímu fondu Kapka naděje.

V letošním roce opět probíhá charitativní akce O Kapku lepší hokej. V rámci tohoto projektu, který se koná podruhé, byl pro utkání Chance ligy, které rysi odehráli na Kladně, vyroben speciální dres, který následně půjde do dobročinné aukce. Dres si na sebe navlékl kapitán frýdecko-místeckých rysů Milan Mikulík (foto vlevo). Internetová aukce proběhne ve dnech od 10. do 18. února 2021 on-line na portálu Sportovniaukce.cz

Ostatní hráči našeho kádru měli na svých helmách a hokejkách oranžové symboly, které vystihují právě tento charitativní projekt O Kapku lepší hokej. Zapojil se rovněž i realizační tým rysů, který si na svá oblečnení připnul oranžové stužky. V průběhu celé této akce se změnil také profil našich sociálních sítí Facebook a Instagram. I tam se totiž objevují momentálně oranžové prvky, které podporují již zmiňovaný projekt.

KLUB PŘISPĚJE FINANČNÍ ČÁSTKOU

Do projektu se aktivně zapojili i samotní hráči, realizační tým a managment HC Frýdek-Místek. Ti se rozhodli darovat mezi sebou vybranou částku 31 000 Kč. Ta poputuje na konto nadačního fondu Kapka naděje.

PŘISPĚT NA DOBROU VĚC MOHOU TAKÉ I NAŠI FANOUŠCI

Jak jsme už v některých z našich článků na webu zmiňovali, kromě zvýšení povědomí a upozornění na problematiku onkologických onemocnění u dětí je cílem projektu získat finanční prostředky. Kromě aukce dresů, můžete osobně přispět nadačnímu fondu také formou DMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE 30, 60 nebo 90 na číslo 87 777. Cena jedné takové DMS zprávy je 30, 60 nebo 90 Kč. Nadační fond Kapka naděje obdrží 29, 59 nebo 89 Kč. Více o dalších možnostech podpory zjistíte na webu: okapkulepsihokej.cz


Video z 1. ročníku akce O Kapku lepší hokej, které pro nás natočila v loňské sezoně regionální televize IFK. "V minulém roce se nám akce opravdu povedla. Za to musím poděkovat našim fanouškům, kteří ukázali velké srdce. Finančně podpořili místního čtyřletého chlapečka Mikeyho, kterého potkal nelehký osud a statečně bojuje," vrací se k prvnímu ročníku charitativní akce Jakub Mikulík, výkonný manažer klubu. "I letos jsme chtěli na tento projek navázat a pokračovat tak v podpoře iniciativy. Jelikož jsou ale haly letos prázdné, bez diváků, rozhodli jsme se pomoci v rámci našeho týmu. Hráči ani na chvíli neváhali a okamžitě souhlasili s myšlenkou. K hokejistům se pak přidal také realizační tým a managment klubu. Nakonec se nám podařilo mezi sebou vybrat krásných jednatřicet tisíc," pochvaluje si Mikulík.

Snímky: Roman Mareš