Zápasy 8. třída
Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
9. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
kolodatumdomácí hosté  
1. so 7.9.2019  Frýdek-Místek  Vítkovice  1:7
2. so 14.9.2019  Frýdek-Místek  Třinec  3:5
3. so 21.9.2019  Černí Vlci  Frýdek-Místek  4:7
4. ne 29.9.2019  Frýdek-Místek  Poruba  4:3
5. so 5.10.2019  Orlová  Frýdek-Místek  7:5
6. ne 6.10.2019  Frýdek-Místek  Metropolia Silesia  8:3
7. so 12.10.2019  Karviná  Frýdek-Místek  0:2
8. út 22.10.2019  Frýdek-Místek  Kopřivnice  10:0
9. so 26.10.2019  Havířov  Frýdek-Místek  8:1
10. ne 27.10.2019  Vítkovice  Frýdek-Místek  5:1
11. čt 7.11.2019  Třinec  Frýdek-Místek  10:2
12. so 16.11.2019  Frýdek-Místek  Černí Vlci  7:3
13. so 30.11.2019  Poruba  Frýdek-Místek  3:5
14. ne 1.12.2019  Frýdek-Místek  Orlová  6:7
15. so 7.12.2019  Metropolia Silesia  Frýdek-Místek  4:10
16. so 14.12.2019  Frýdek-Místek  Karviná  8:2
17. ne 15.12.2019  Kopřivnice  Frýdek-Místek  2:8
18. so 21.12.2019  Frýdek-Místek  Havířov  1:0
N1 ne 5.1.2020  Uničov  Frýdek-Místek  12:1
N2 so 11.1.2020  Frýdek-Místek  Olomouc  2:11
N3 so 25.1.2020  Šumperk  Frýdek-Místek  5:0
N4 so 1.2.2020  Frýdek-Místek  Přerov  3:1
N5 ne 9.2.2020  Opava  Frýdek-Místek  4:4
N6 so 15.2.2020  Frýdek-Místek  Uničov  2:8
N7 út 18.2.2020  Frýdek-Místek  Opava  6:7
N8 ne 1.3.2020  Olomouc  Frýdek-Místek  4:4
N9 ne 15.3.2020  Frýdek-Místek  Šumperk  11:45
N10 so 21.3.2020  Přerov  Frýdek-Místek  13:30