Zápasy 5. třída
Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
9. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
kolodatumdomácí hosté  
1. so 21.9.2019  Frýdek-Místek  Orlová  5:4
2. ne 29.9.2019  Poruba  Frýdek-Místek  4:10
3. so 12.10.2019  Frýdek-Místek  Vítkovice  7:12
4. ne 20.10.2019  Těšín  Frýdek-Místek  2:14
5. so 26.10.2019  Frýdek-Místek  Černí Vlci  14:5
6. ne 3.11.2019  Havířov  Frýdek-Místek  4:4
7. so 16.11.2019  Frýdek-Místek  Krnov  13:4
8. ne 17.11.2019  Karviná  Frýdek-Místek  10:6
9. so 30.11.2019  Nový Jičín  Frýdek-Místek  6:4
10. so 7.12.2019  Frýdek-Místek  Opava  10:7
11. so 14.12.2019  Kopřivnice  Frýdek-Místek  6:7
12. so 21.12.2019  Orlová  Frýdek-Místek  7:1
13. so 4.1.2020  Frýdek-Místek  Poruba  6:3
14. so 18.1.2020  Vítkovice  Frýdek-Místek  12:4
15. ne 19.1.2020  Frýdek-Místek  Třinec  8:6
16. ne 26.1.2020  Frýdek-Místek  Těšín  13:3
17. so 1.2.2020  Černí Vlci  Frýdek-Místek  4:7
18. so 8.2.2020  Frýdek-Místek  Havířov  5:3
19. ne 16.2.2020  Třinec  Frýdek-Místek  8:3
20. ne 1.3.2020  Krnov  Frýdek-Místek  5:15
21. pá 6.3.2020  Frýdek-Místek  Karviná  22:5
22. ne 8.3.2020  Frýdek-Místek  Nový Jičín  10:5
23. so 14.3.2020  Opava  Frýdek-Místek   
24. so 21.3.2020  Frýdek-Místek  Kopřivnice