Zápasy 6. třída
Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
Dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
9. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | týdenní plán
kolodatumdomácí hosté  
1. so 7.9.2019  Frýdek-Místek  Vítkovice  3:3
2. ne 8.9.2019  Opava  Frýdek-Místek  1:8
3. so 14.9.2019  Frýdek-Místek  Třinec  5:8
4. so 21.9.2019  Černí Vlci  Frýdek-Místek  3:11
5. ne 29.9.2019  Frýdek-Místek  Poruba  9:4
6. so 5.10.2019  Orlová  Frýdek-Místek  10:3
7. ne 6.10.2019  Frýdek-Místek  Metropolia Silesia  6:3
8. so 12.10.2019  Karviná  Frýdek-Místek  4:9
9. út 22.10.2019  Frýdek-Místek  Kopřivnice  8:1
10. so 26.10.2019  Havířov  Frýdek-Místek  3:8
11. ne 27.10.2019  Vítkovice  Frýdek-Místek  11:3
12. so 2.11.2019  Frýdek-Místek  Opava  15:1
13. čt 7.11.2019  Třinec  Frýdek-Místek  5:2
14. so 16.11.2019  Frýdek-Místek  Těšín  8:3
15. so 30.11.2019  Poruba  Frýdek-Místek  2:7
16. ne 1.12.2019  Frýdek-Místek  Orlová  2:7
17. so 7.12.2019  Metropolia Silesia  Frýdek-Místek  4:4
18. so 14.12.2019  Frýdek-Místek  Karviná  7:3
19. ne 15.12.2019  Kopřivnice  Frýdek-Místek  5:4
20. so 21.12.2019  Frýdek-Místek  Havířov  5:1
N1 ne 5.1.2020  Uničov  Frýdek-Místek  2:4
N2 so 11.1.2020  Frýdek-Místek  Olomouc  5:6
N3 so 25.1.2020  Šumperk  Frýdek-Místek  2:3
N4 so 1.2.2020  Frýdek-Místek  Přerov  8:4
N5 ne 9.2.2020  Opava  Frýdek-Místek  11:3
N6 so 15.2.2020  Frýdek-Místek  Uničov  7:2
N7 út 18.2.2020  Frýdek-Místek  Opava  6:8
N8 ne 1.3.2020  Olomouc  Frýdek-Místek  3:2
N9 ne 15.3.2020  Frýdek-Místek  Šumperk  10:00
N10 so 21.3.2020  Přerov  Frýdek-Místek  11:30