Rysi již znají předběžný plán přípravných utkání
Frýdecko-místeckým hokejistům skončila ve čtvrtek 2. července první část letní přípravy. Po absolvování té druhé, přijdou na řadu již přípravná střetnutí.
Číst více
Suchánek: Chci se ve Frýdku poprat o místo jedničky
Kolem sedmnáctiletého Tomáše Suchánka se to v poslední době pořádně točí. Talentovaný gólman přišel do naší organizace v minulé sezoně z Přerova. A ač mu bylo pouhých šestnáct let, začal chytat první...
Číst více
U rysů pokračují další dva mladí útočníci
Ve Frýdku-Místku pokračují dva velmi nadějní útočníci. S naší organizací podepsali smlouvu Michal Matiaško a Kryštof Stuchlík.
Číst více
Hokejisté Třebíče budou naším prvním soupeřem
Letošní ročník Chance ligy bude nejen pro samotné týmy, ale především pro hokejové fanoušky, hodně zajímavý. Vždyť o body bude bojovat hned 19 přihlášených celků. Na úvod sezony nás čeká domácí...
Číst více
Zápasy
3. srpna
pondělí
18:00
HC ZUBR Přerov
-:-
HC Frýdek-Místek
Rozpis zápasů
Bleskovky
16.6.2020
Prodej permic na novou sezonu
Prodej permanentních vstupenek na sezonu 2020/2021 plánujeme spustit 14.7.2020. Připravujeme rovněž nový systém, který bude jednodušší a zlepší služby fanouškům. Více informací se dozvíte v následujících dnech.
20.5.2020
Zemřel třebíčský trenér Radek Novák
Český hokej zasáhla smutná zpráva. Náhle a nečekaně zemřel sedmačtyřicetiletý trenér Radek Novák, který naposledy trénoval Třebíč. HC Frýdek-Místek vyjadřuje klubu, celé rodině, i všem pozůstalým, upřímnou soustrast.
17.5.2020
Hrachovský se stal otcem
Obránce Ondřej Hrachovský se stal otcem. Společně se svou manželkou přivedli na svět dceru Lauru, který při narození měřila 52 cm a vážila 3400 g. Ondřej s dcerou Laurou
17.4.2020
Kafka vítězem kanadského bodování
Hokejový portál www.hokej.cz vyhlásil individuální ocenění uplynulého ročníku Chance ligy. Nás může těšit, že se útočník Petr Kafka stal celkovým vítězem kanadského bodování, když "Kafe" nasbíral 70 bodů (23+47). Kafka tak na trůnu vystřídal Luboše Roba ze Vsetína, který tuhle statistickou anketu ovládl o rok dříve.
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Rozbalit tabulku
Statistiky hráčů
Góly
Statistiky nejsou prozatím k dispozici
Asistence
Statistiky nejsou prozatím k dispozici
Body
Statistiky nejsou prozatím k dispozici
Úspěšnost
Statistiky nejsou prozatím k dispozici
Bleskovky - mládež
6.5.2020
Letní příprava muži "B"
Mužský tým "B", který se v loňské sezoně prostřílel až do finále Krajské ligy mužů, zahájí letní přípravu v sezoně 2020/2021 v úterý 12. 5. 2020. První trénink je naplánován na 17 hodinu.
6.5.2020
Vrchlabí bude hrát Chance ligu
Vrchlabí se přeci jen stane nováčkem příštího ročníku Chance ligy. Klub o tom informoval na svých webových stránkách. Vrchlabí se tak do druhé nejvyšší soutěže vrací po devíti letech.
1.5.2020
Letní příprava mládeže
Hráči a rodiče, od pondělí 4. května bude zahájena letní příprava v sezoně 2020/2021. Jelikož i sportovní svět značně omezuje koronavir, čeká hráče přípravné období oproti těm předchozím úplně jiné. Trenéři jednotlivých kategorií budou informovat rodiče hráčů o sportování ve venkovních prostorách v omezeném počtu dle nařízení vlády ČR, které je nutné respektovat. V případě, že dojde k dalšímu rozvolnění opatření tykající se sportování, budeme o úpravách či změnách v letní přípravě informovat. Děkujeme a věříme, že Společně to zvládneme
13.4.2020
Martynek dosáhl na TOP 50
Hokejový web hokej.cz sestavil po sezoně žebříček stovky nejlepších hráčů Chance ligy za sezonu 2019/2020. Útočník rysů Rostislav Martynek se umístil na 46. místě. Mezi stovkou nejlepších máme ale i další hráče. Na 48. místě skončil obránce Ondřej Hrachovský, 73. pak náš kapitán Milan Mikulík, 93. se umístil Filip Haman a celou stovku pak uzavírá náš nejlepší střelec sezony Vojtěch Tomi.
HC Frýdek Místek
Na Příkopě 3726
Frýdek Místek