V přípravce jsme měli až 80 dětí
Mládežnický hokej
I přípravku měl v uplynulé sezoně tradičně na starosti jako hlavní trenér Pavel Palát, který se opíral o pomoc svých asistentů, kterých je u drobotiny zapotřebí více. Nad prvními krůčky na ledě i dalším rozvíjení bruslařských a hokejových dovedností dohlíželi asistenti Hana Palátová, Tomáš Koníček, Dalibor Očvaj a Adéla Mičulková.

Tréninky probíhaly od poloviny května dvakrát týdně – jednou v terénu ve Starém Městě a dvakrát v tělocvičně na 7. základní škole. Od poloviny června pak už byly děti i na ledě, podle možností jednou až dvakrát týdně, než jim od září začaly pravidelné tréninky třikrát za měsíc.

Tréninků přípravky se zúčastňovalo pravidelně 60–80 hráčů ročníku 2014–2018. Do zápasů přípravka nastupovala v maximálním počtu 12 hráčů + brankář a zúčastnila se i několika výborně obsazených turnajů. Do dvou poprvé zasáhl i ročník 2015. „Nejlepší výkon dosáhl ročník 2014 koncem března v Opavě, kde v silné konkurenci obsadil A tým 3. místo a B tým byl čtvrtý. Nejlepší hráči hokejové přípravky byli Kosík, Přibyla, Kraus a Pachl,“ vyjmenoval trenér Pavel Palát.