Trenér Martin Hrnčár bude ve Frýdku-Místku pokračovat
Novinky
Skvělá zpráva! Prvoligový HC Frýdek-Místek bude i nadále z pozice hlavního trenéra vést 49letý MARTIN HRNČÁR. Slovenský kouč, který měl zásadní podíl na záchraně Chance ligy, se s klubem z Polárky nově domluvil na prodloužení vzájemné spolupráce.

"Martin Hrnčár přišel k týmu, který byl beznadějně poslední a situace nebyla vůbec jednoduchá. Martin ukázal charakter, mančaft za ním jednoznačně šel, líbil se nám jeho přístup k týmu jak během zápasů, tak rovněž jeho tréninkové metody. Celkové 13. místo samozřejmě není žádný úspěch, ale na druhou stranu během Martinova působení jsme posbírali spoustu bodů. Pokud bychom udělali tabulku pouze od jeho příchodu, získali bychom dokonce 4. místo," připomíná jednatel HC Frýdek-Místek Jan Peterek.

"Po vzájemné komunikaci jsme s Honzou Peterkem došli k závěru, že chceme pokračovat ve spolupráci. A to navzdory velmi složité sezoně, kterou jsme měli, a 13. místu, které beru jako neúspěch. Věřím ale, že pokud vyřešíme správné složení týmu, tak nová sezona může vypadat úplně jinak. Už se budu opakovat, ale pracovat v tak silné organizaci je opravdu velká výzva a čest," hlásí trenér, který během 39 zápasů v roli hlavního kouče rysů posbíral celkem 60 bodů!

"Jdu do toho s velkým nadšením, sebevědomím, ale také pokorou. Asi by to z mé strany nebylo dobré rozhodnutí, pokud bych měl opouštět tak kvalitně fungující organizaci. Věřím, že spokojenost bude oboustranná, a už se na tuhle práci těším. Jsem zároveň rád, že i nadále bude stát po mém boku ve funkci asistenta Jožo Daňo," říká Martin Hrnčár.