26.02.2019 | Petr Sumbal

SLEDOVALI JSME ONLINE: Frýdek-Místek do play-off nepostoupil

Je rozhodnuto. Poslední kolo Chance Ligy bohužel rozhodlo o tom, že stejně jako loni, i letos fanoušci Frýdku-Místku v Polárce play-off neuvidí. Rysi sice porazili Kadaň, ale výhra Litoměřic nad Kladnem na nájezdy znamená jejich vyřazení.

KONEC: KAD - FRM 3:6, KLA - LIT 4:5sn

A je dobojováno. Frýdek-Místek sice splnil povinnost a porazil 6:3 Kadaň, jenomže Havířov vyhrál nad Třebíčí 3:0 a Litoměřice porazily Kladno 5:4 na samostatné nájezdy. Slezané si play-off nezahrají.

Aktuální pořadí: 8. Litoměřice 91, 9. Frýdek-Místek 90

Po 3. třetině: KAD - FRM 3:6 KONEC, KLA - LIT 4:4

Ani prodloužení o vítězi zápasu mezi Kladnem a Litoměřicemi nerozhodlo. Větší drama sledovat už ani nemůžeme. Asi nemá cenu opakovat, že Frýdek-Místek potřebuje k postupu vítězství kladenských Rytířů.

Aktuální pořadí: 8. Frýdek-Místek 90, 9. Litoměřice 90

O tom, zda si Slezané zahrají play-off, se rozhodne v prodloužení na Kladně. Frýdek-Místek potřebuje vítězství Rytířů v prodloužení nebo na nájezdy. Pokud uspějí Litoměřice, rysi končí.

3. třetina: KAD - FRM 3:6 KONEC, KLA - LIT 4:4

Drama nebere konce. Litoměřice dvě minuty před koncem proti Kladnu vyrovnávají na 4:4, když krátce před tím trefil Jágr tyčku. Frýdek-Místek by do play-off postoupil, kdyby Litoměřice prohrály v Kladně v prodloužení, nesmí ale vyhrát.

3. třetina: KAD - FRM 3:6 KONEC, KLA - LIT 4:3, HAV - TRE 3:0 KONEC

V Kadani a Havířove už zápasy skončily. Kladno stále vede nad Litoměřicemi 4:3, ustálo i oslabení po vyloučení Plekance. Do konce zbývají necelé tři minuty.

Aktuální pořadí: 6. Havířov 92, 8. Frýdek-Místek 90, 9. Litoměřice 89

3. třetina: KAD - FRM 3:6, KLA - LIT 4:3, HAV - TRE 3:0

Frýdek-Místek v Kadani navýšil své vedení na 6:3 a vypadá to, že své povinné tři body získá. Teď už jen zbývá doufat, že Kladno proti Litoměřicím udrží vedení nebo jakkoliv vyhraje.

3. třetina: KAD - FRM 3:5, KLA - LIT 4:3, HAV - TRE 3:0

Jaromír Jágr po přihrávce Tomáše Plekance zvýšil na 4:2 a v tu chvíli už to s nadějemi Frýdku-Místku vypadalo velice dobře. Jenže poté Litoměřice zase snížily a prohrávají opět jen o jednu branku. Slezané se dál drží na postupovém osmém místě.

3. třetina: KAD - FRM 3:5, KLA - LIT 3:2, HAV - TRE 3:0

Kladno otáčí vývoj a vede už nad Litoměřicemi 3:2! To znamená, že v živé tabulce už jsou rysi osmí před Litoměřicemi a aktuálně tak POSTUPUJÍ do play-off! Samozřejmě pouze v případě, výsledky zůstanou až do konce takové, jaké jsou nyní.

3. třetina: KAD - FRM 3:5, KLA - LIT 2:2, HAV - TRE 3:0

Kladno vyrovnává s Litoměřicemi na 2:2, a to znamená, že už má stejný počet bodů jako Frýdek-Místek! Slezané jsou tak už virtuálně osmí, ale stále potřebují prohru Litoměřic minimálně v prodloužení či na nájezdy a sami musí udržet vedení v Kadani (aktuálně vedou 5:3). Havířov zvýšil na 3:0 a vypadá to, že si hlídá postup.

Aktuální pořadí: 6. Havířov 92, 8. Frýdek-Místek 90, 9. Litoměřice 90

Po 2. třetině: KAD - FRM 3:4, KLA - LIT 1:2, HAV - TRE 2:0

Všude už skončila druhá třetina a situace se má nyní tak, že je Frýdek-Místek dvacet minut hry od vyřazení. Sám sice nad Kadaní drží vedení 3:2, ale ostatní výsledky mu nehrají do karet.

Aktuální pořadí: 6. Litoměřice 92, 7. Havířov 92, 9. Frýdek-Místek 90

2. třetina: KAD - FRM 3:4, KLA - LIT 1:2, HAV - TRE 2:0

Frýdek-Místek už v Kadani opět vede a virtuálně se tak dostává znovu na devadesát bodů. Je ale ještě ale potřeba, aby Kladno srovnalo s Litoměřicemi nebo aby Třebíč otočila zápas v Havířově.

2. třetina: FRM - KAD 3:3, KLA - LIT 1:2, HAV - TRE 2:0

Je tu naděje pro Frýdek-Místek! Ten totiž dokázal v Kadani srovnat průběžný stav na 3:3. Skoro ve stejném okamžiku navíc Kladno snížilo proti Litoměřicím na 1:2. Slezané by potřebovali, aby Rytíři v souboji s Litoměřicemi minimálně vyrovnali.

Aktuální pořadí: 6. Litoměřice 92, 7. Havířov 92, 9. Frýdek-Místek 88

2. třetina: FRM - KAD 2:2, KLA - LIT 0:2, HAV - TRE 1:0

Všechno jde aktuálně proti Frýdku-Místku. Havířov se ujal proti Třebíči díky brance Branislava Rehuše vedení 1:0. Dostává se tak už o čtyři body před Frýdek-Místek, ten totiž ztratil vedení v Kadani, kde teď hraje 2:2.

2. třetina: FRM - KAD 2:1, KLA - LIT 0:2, HAV - TRE 0:0

Na všech třech stadionech už byla zahájena druhá třetina. Frýdek-Místek stále potřebuje ztrátu Litoměřic nebo Havířova a sám potřebuje udržet vedení v Kadani.

Aktuální pořadí: 6. Litoměřice 92, 8. Havířov 90, 9. Frýdek-Místek 90

Po 1. třetině: FRM - KAD 2:1, KLA - LIT 0:2, HAV - TRE 0:0

Po první třetině se situace pro Frýdek-Místek nevyvíjí dobře. Sice vede v Kadani 2:1, ale Litoměřice vyhrávají na Kladně 2:0, což je dostává o dva body před Slezany. Pozornost se tak nyní upírá hlavně do Havířova, kde místní AZ hraje s Třebíčí zatím bez branek. Výhra Třebíče za tři body by Frýdek-Místek za současných okolností posunula do play-off.

1. třetina: FRM - KAD 2:1, KLA - LIT 0:2, HAV - TRE 0:0

Slezané v Kadani inkasovali po brance Matěje Zabloudila, ale stále vedou 2:1 a na tabulce to nic nemění. Mnohem horší zpráva je, že Litoměřice zvýšily své vedení na Kladně už na 2:0, když se trefil Patrik Marcel.

Aktuální pořadí: 7. Litoměřice 92, 8. Havířov 90, 9. Frýdek-Místek 90

1. třetina: FRM - KAD 2:0, KLA - LIT 0:1, HAV - TRE 0:0

Frýdek-Místek v Kadani vede díky branky kapitána Milana Mikulíka 2:0. Na jeho deváté pozici to však bohužel nic nemění. Stále potřebujeme zaváhání Havířova nebo Litoměřic.

1. třetina: FRM - KAD 1:0, KLA - LIT 0:1, HAV - TRE 0:0

Litoměřice se bohužel na Kladně ujímají vedení po brance Vojtěcha Kropáčka ze 7. minuty.

1. třetina: FRM - KAD 1:0, KLA - LIT 0:0, HAV - TRE 0:0

Frýdek-Místek se v Kadani dostává do vedení 1:0, už po sedmnácti sekundách se prosadil Rostislav Martynek! Aktuálně jsou tak všechny tři týmy seřazeny na devadesáti bodech, což bohužel Frýdku-Místku nestačí, v tomto případě by nepostupoval.

Frýdek-Místek postoupí, když...

1. Porazí za 3 body Kadaň a Havířov nezíská ani bod s Třebíč
  2. Porazí za 2 body Kadaň a Litoměřice nezískají ani bod s Kladnem
  3. Porazí za 3 body Kadaň a Litoměřice získají s Kladnem maximálně bod

Poznámka: V případě, že budou mít všechny tři týmy stejný počet bodů, zůstane Frýdek-Místek kvůli horšímu skóre na 9. místě.