S Havířovem půl na půl
V sobotu na domácím ledě haly Polárka nastoupili proti stejnému soupeři z Havířova sedmáci a deváťáci. Prvně jmenovaní navázali na svůj úspěšný start v novém roce a vyhráli 5:2, starší tahali za delší konec jen třetinu a nakonec prohráli 2:6.

7. třída v novém roce začala úspěšným zápasem v Kopřivnici, odkud si odvezla jen těsné vítězství 7:8, i když měla velkou herní převahu. V utkáni bodovali: Merta 2+2, Poloch 2+0, Balvín 1+1, Dostál 1+1, Posád 1+0, Pachl 1+0, Morys 0+1, Vodička 0+1, Žižka 0+1, Biolek 0+1.

V sobotu hraném utkání pak v Polárce přivítali soupeře z Havířova, kterého porazili 5:2, když bodovali: Doupal 2+0, Kosík 1+1, Poloch 1+1, Posád 1+0, Balvín 0+1, Pachl 0+1.

Trenér Tomáš Snášel: „Oba soupeře jsme přehráli i výrazně přestříleli. Bohužel nám to teď v koncovce moc nejde. Jinak by výsledky obou utkání vypadaly jinak.“

Deváťáci rovněž uspěli v Kopřivnici po výsledku 3:7, ale s Havířovem na výhru nenavázali, i když po první třetině vedli 2:0. Už po té druhé bylo ovšem srovnáno a závěrečné dějství vyznělo jasně pro hosty v poměru 0:4, takže celkově prohráli 2:6.

Trenér Michal Bobok: „Kluci makali a první třetina se nám výsledkově velmi povedla, hosté poté přebrali otěže zápasu a postupně nás svírali. Bohužel jsme nezvládli poslední třetinu, kdy se gólově Havířov čtyřikrát prosadil.“

Bodovali: Malý 0+2, Muroň D. 1+0, Czerný 1+0, Stareček 0+1, Mitura 0+1.