Prohlášení k ukončené sezoně 2019/2020
Tiskové zprávy
Svět pevně svírá v kleštích Koronavir, díky kterému byly předčasně ukonečny všechny hokejové soutěže nejen u nás, ale i ve světě. Situace je vážná, ale určitě ji zvládneme...

Vážení příznivci ledního hokeje,

před týdnem jsme vydali prohlášení, při jehož formulování jsme ještě doufali jen v krátké přerušení hokejové sezony, v pár zápasů bez diváků, v pokračování tréninků a v rychlý návrat k normálu. Dnes je jasné, že hokejová sezona 2019/2020 skončila.

Skončila bez plánovaných vrcholů. Mladí hokejisté nedostanou příležitost porvat se o nějaké turnajové vítězství, naši muži „B“ nedotáhnou své tažení až k titulu v Krajské lize, extraliga nepozná mistra a dokonce téměř jistě nebude ani světový šampionát. Přestože je nám z toho smutno, nedá se nic dělat.

Do budoucnosti se díváme s optimismem, a proto věříme, že si vše vynahradíme v sezoně příští, kterou už teď pro Vás připravujeme. Sledujte, prosím naše stránky, kde Vás budeme o přípravách informovat. Ještě do konce března chceme uzavřít otázku trenérů u jednotlivých kategorií.

Děkujeme Vám za podporu hokeje ve Frýdku-Místku!

18. března 2020

Výkonný výbor HC Frýdek-Místek, spolek