DŮLEŽITÉ OPATŘENÍ k situaci Koronavirus
Tiskové zprávy
Vážení sportovní přátelé, jistě všichni také vnímáte nelehkou situace s novým Koronavirem, která vyústila s platnosti od úterní 18 hodiny (10. 3.2020) v zákaz všech hromadných akcí s účastí nad 100 lidí!

Ani nám nezbývá nic jiného než toto nařízení respektovat. Výkonný výbor HC Frýdek-Místek, spolek rozhodl o následující úpravě tréninků a mistrovských utkání mládeže takto:

Tréninky:

  • -Tréninky přípravky budou probíhat i nadále, ale hráči budou z duvodu obav, aby se na stadionu nepotkalo více než 100 lidí (počítá se i personál haly Polárka), rozděleni do dvou skupin. Změny budou pravidelně aktualizovány na webu hcf-m.cz!!!
  • -Tréninky ostatních mládežnických týmů budou pokračovat do odvolání dále, nicméně může dojít ke změně časů oproti zavedeným zvyklostem. I v tomto případě doporučujeme sledovat webové stránky hcf-m.cz, kde budou časy jednotlivých tréninků včas zveřejněny.

Zápasy:

  • -Mistrovská utkání mládežnických kategorií budou probíhat podle rozpisu jednotlivých soutěží s tím, že na utkání NEBUDE UMOŽNĚN VSTUP FANOUŠKŮM, A TO ANI Z ŘAD RODIČŮ DĚTÍ.

Finále Krajské ligy mužů:

  • -Kde po výborných výkonech postoupilo naše mužstvo HC Frýdek-Místek „B“ se rovněž odehraje bez přítomnosti diváků!!!
  • -Vedení HC Frýdek-Místek, spolek se snaží zajistit alespoň online internetový přenos videa z domácích zápasů.

Vzhledem k tomu, že situace se dynamicky mění, platí všechna zmíněná pravidla do odvolání. Pokud by došlo ke změně, budeme Vás neprodleně informovat.

11. března 2020

Výkonný výbor HC Frýdek-Místek, spolek