Permanentkáři mohou hokej sledovat zdarma i v březnu
Novinky
Jak jsme již hokejové fanoušky informovali v minulých měsících, tak činíme i tentokráte. Společnost BPA sport marketing nabízí permanentkářům sledovat HokejkaTV.cz zdarma, a to i v měsíci březen!

I přes přísná vládní opatření se můžeme v březnu těšit na spoustu zápasů Tipsport extraligy i Chance ligy. Fanoušci klubů z těchto soutěží, kteří vlastní permanentku, se budou moci i ve třetím měsíci roku 2021 dívat na streamy bezplatně. Všichni ostatní mohou kromě denního a týdenního členství kupovat nadále i měsíční (30-denní) v hodnotě 249 korun. Situaci v České republice i hokeji budeme nadále sledovat a reagovat na ni.

Ceník členství HokejkaTV.cz

TIPSPORT EXTRALIGA

  • Denní: 49,-
  • Týdenní: 99,-
  • Měsíční (30-denní): 249,- (v prodeji od začátku prosince)
  • Na HokejkaTV.cz nevysíláme exkluzivně vybraná utkání stanicí O2 TV Sport.

    CHANCE LIGA
  • Denní: 49,-
  • Týdenní: 99,-
  • Měsíční (30-denní): 249,- (v prodeji od začátku prosince)

HokejkaTV.cz pro permanentkáře

Všichni fanoušci, kteří vlastní permanentní vstupenku na zápasy jednoho z klubů Tipsport extraligy nebo Chance ligy mají jedinečnou možnost sledovat utkání zdarma. Jediné, co k tomu potřebují, aby si na www.HokejkaTV.cz aktivovali členství TELH KLUB nebo CHANCE KLUB (dle soutěže, jakou hraje jejich klub). K aktivaci je potřeba speciální slevový kód. Většinou se jedná o speciální kódy zaslané mailem, nebo kombinaci písmen a čísla jejich permanentní vstupenky. Pokud fanoušci tento kód už použili, nemusí jej zadávat znova. Členství TELH KLUB i CHANCE KLUB bude automaticky prodlouženo do konce března 2021.

Sledování HokejkaTV.cz v zahraničí

Přenosy z Tipsport extraligy ledního hokeje lze na HokejkaTV.cz sledovat jen v České republice a na Slovensku. V ostatních zemích (kromě USA a Kanady) můžete zápasy sledovat výhradně na platformě www.fanseat.com. V USA a Kanadě můžete využít platformu www.hockeytv.com.

Přenosy z Chance ligy jsou na HokejkaTV.cz dostupné v ČR i zahraničí.

Další často kladené otázky a odpovědi naleznete ZDE.

Změny vyhrazeny.