Junioři v odvetě zdolali Opavu
Junioři Frýdku-Místku nastoupili v pátečním odpoledni v domácí sportovní hale Polárka v odvetném zápase proti Opavě, se kterou v prvním zápase prohráli 4:1.

Utkání začali lépe domácí hráči, kteří se na začátku 3. minuty dostali po přesném zamíření Petra Popeláře do vedení 1:0. Rychle vstřelená branka družinu vedenou Radimem Nečasem a Vojtou Trnkou povzbudila a dodala jim klid na jejich hokejky. Zvýšit svůj náskok mohli domácí hráči při své první početní výhodě, ale Denise Fichna překonat nedokázali. Na druhé straně musel zneškodnit několik příležitostí opavských hokejistů Gabriel Hubáček. Ten však v polovině 16. minuty nedokázal zastavit akci Daniela Pachuly, který určil výsledek první třetiny – 1:1.

Do druhé dvacetiminutovky vykročili lépe hostující hráči, kteří po necelých čtyřech odehraných minutách otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch, když domácího brankáře překonal Jakub Římský - 1:2 a to ve vlastním oslabení. Frýdecko-Místečtí si po této komplikaci připravili několik šancí, ale ani jedna k vyrovnání nevedla. Domácí příznivci se přeci jen dočkali vyrovnání, když se mezi střelce zapsal Lumír Kotala – 2:2. Nerozhodný stav zápasu svítil na ukazateli skóre jen necelé tři minuty hry. K zakončení se dostal Benjamín Kolder, který vrátil domácím barvám vedení – 3:2.

S jednobrankovým náskokem domácích barev začínala třetí třetina, ve které byly k vidění i další šance, ale brankáři na obou stranách byli pozorní. Další průběh závěrečné třetiny nabízel stále šance, a to jak z hokejek domácích, tak i hostujících hráčů. Větší klid získali v 56.minutě domácí, kteří zvýšili své vedení na 4:2, když se trefil Daniel Zwrtek. Frýdek-Místek kráčel k výhře o dvě branky, když se v závěrečné minutě utkání prosadil hostující Lukáš Horný, který snížil na rozdíl jediné branky, ale na vyrovnání už neměli hosté dostatek času a to ani při hře bez brankáře.

HC Frýdek-Místek – Hokejový klub Opava s.r.o. 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)

Branky: 3. Popelář (Kolder), 33. Kotala, 36. Kolder (Bláha, Piskoř), 56. Zwrtek (Kotala, Pniok) – 16. Pachula (Římský), 24. Římský (Horný), 60. Horný (Kovačič)