Chance liga upravila svůj herní plán
A-tým
Vzhledem k tomu, že vládní nařízení zakázalo konání sportovních akcí v obdbobí od 12. do 25. 10. včetně, muselo dojít ke změně herního plánu prvoligové hokejové soutěže.

V návaznosti na usnesení vlády ČR č. 996, které zakazuje konání veškerých sportovních akcí v období od 12. října do 25. října včetně, se trochu poupravil rozpis 1. ligy ČR.

Pokud se omezení sportovních akcí neprodlouží nebo nezmění, měli by rysi soutěž znovu rozehrát v sobotu 31. října na ledě Poruby a hned v pondělí 2. listopadu cestovat k dohrávce 2. kola do Kolína. Tak tomu bylo ještě v pondělí 12. října odpoledne. Téhož dne pozdě večer ale přinesla vláda ČR další opatření, které vyhlásila do konce nouzového stavu, tedy do 3. listopadu. Nouzový stav se však může se souhlasem Poslanecké sněmovny ještě prodloužit. Pak by to znamenalo, že by se pro zápasy 16. a 2. kola (venkovní duely v Porubě a v Kolíně) musely najít další náhradní termíny, a těch před rozjetím vyřazovacích bojů, přiznejme si, už moc není. Předem tedy nejde nic plánovat, zvláště v této koronavirové době.

Kompletní herní rozpis našeho týmu najdete na tomto odkaze: ZDE (vše se může ještě změnit!!).