Cenný skalp páťáků, vyhráli na třineckém ledě
Páťáci si v lize mladších žáků připsali cenný úspěch, když porazili průběžně druhý celek tabulky Třinec na jeho ledě. Navíc šlo o klasické derby.

HC Třinec – HC F-M 5:8 (0:1, 2:4, 3:3)

„Od začátku šli kluci do zápasu s nadšením a snahou konečně přehrát svého největšího rivala. Výborně zachytala v brance Klára Jurášková a pomohla jí tentokrát dobře hrající obrana. Z rychlých a pohledných akcí se nám podařilo střílet branky a po druhé třetině jsme si vytvořili tříbrankový náskok. V poslední třetině, kdy vystřídal v brance Kláru Matěj Labský, který také předvedl spoustu pěkných zákroků, se podařilo odolat velkému tlaku domácích o srovnání stavu zápasu. Bojovným výkonem jsme si cenné vítězství uhájili. Po celé utkání jsme byli ve výborném pohybu, vytvářeli jsme si pohledné kombinační akce a velmi dobře se vraceli do obrany. Všichni hráči zaslouží za svůj kolektivní výkon pochvalu a doufám, že progres v naší hře se bude neustále zvyšovat,“ věří trenér Jaroslav Fleischmann, že výhra tým nakopne k postupu tabulkou.

Bodovali: Roskot 2+1, Csapai 2+0, Horák 1+0, Trnka 1+0, Muroň 1+0, Němec 1+0, Štefek 0+1, Carbol 0+1, Číp 0+1.

Brankáři: Jurášková 40 min. 2/31 (94 %), Labský 20 min. 3/19 (84 %), střelba: 50:36.