"Béčko" pokračuje na vítězné vlně!
Čtyři zápasy, čtyři výhry. Takové skóre si připisuje B-tým, který porazil i dalšího soupeře a posouvá se tak na první místo tabulky krajské ligy mužů Moravskoslezského kraje. Tentokrát si poradil na domácím ledě s týmem HC Bospor Bohumín, kterému nadělil sedm gólů!

V pátek 8. 10. 2021 přivítal B-tým na domácím ledě dalšího silného soupeře, tentokrát tým HC Bospor Bohumín. Tento zápas přinesl spoustu gólů a potyček, zejména ve třetí třetině, kdy byla atmosféra na obou stranách velmi napjatá.

První třetinu začali lépe hosté, kterým se podařilo dostat puk za záda našeho gólmana Karla Němce již ve třetí minutě. Stav utkání 0:1. Domácím však vyrovnání netrvalo dlouho, o necelou minutu později skóroval Martin Valíček, kterému přesně na hůl nahrál Tomáš Mičulka. Stav utkání ve čtvrté minutě první třetiny 1:1. V deváté minutě vstřelil gól bratr prvního střelce, Adam Valíček, který tak započal svůj hattrick! Stav utkání 2:1. Do poloviny první třetiny přidal gól i kapitán Ondřej Fiala, který tak změnil skóre zápasu na 3:1, po výborné spolupráci s Tomášem Mičulkou. HC Bospor Bohumín využil svou příležitost a o minutu později snížil stav utkání na 3:2. B-týmu však jednogólové vedení nestačilo, proto přidal další gól do brány Bohumína Adam Urban, asistence Přemysl Bijota. Po první třetině byl stav utkání 4:2 pro domácí!

Do začátku druhé třetiny vstoupil B-tým gólem, který vstřelil Vojtěch Pindel, přihrávka Adam Urban. Stav utkání ve třetí minutě druhé třetiny 5:2 pro "béčko". Bohumín se snažil ze všech sil dorovnat tempu domácího týmu. O sedm minut později propadl puk za záda našeho brankáře a Bohumín tak snížil skóre zápasu na 5:3. Do konce druhé třetiny se již skóre nezměnilo, do poslední třetiny šel B-tým s dvougólovým náskokem.

Třetí třetina před námi, na týmu Bohumína šla vidět únava. Toho využil Adam Valíček a zvýšil vedení domácího týmu na 6:3! Asistence Filip Indrst. Hosté tlačili na "béčko", nakonec se jim podařilo dostat čtvrtý gól za záda Karla Němce. Stav utkání v šestnácté minutě třetí třetiny 6:4. O konečný výsledek utkání a další vítězství domácích se postaral Adam Valíček, B-tým tak poráží Bohumín 7:4!

Další utkání odehrajeme v sobotu 16. 10. 2021, tentokrát na ledě HK Nový Jičín "B". Utkání začíná v 11:00