Vítězný hattrick mužského B-týmu
Frýdek-Místek "B" ve středu 6. 10. 2021 odcestoval do nedalekého Českého Těšína, aby zabojoval o další 3 body do tabulky. Bylo to velice vyrovnané utkání, oba týmy toužily po vítězství, které nakonec vybojovalo naše "béčko".

Již od začátku první třetiny bylo jasné, že toto utkání nebude snadné. Ani jeden tým nepolevoval, tempo se stále zvyšovalo. O první gól se postarali domácí, tým HC Wolves Český Těšín se ujal vedení 1:0. Muži B však během pár minut dorovnali, když Tomáš Mičulka prostřelil těšínského gólmana. Asistence Petr Slovák. Chvíli před první sirénou skóroval Petr Slovák, kterému asistoval Adam Spurný. Stav utkání po první třetině 1:2 z pohledu domácího týmu.

Druhou třetinu začali lépe domácí, kteří udávali tempo, ke skórování jim to však nestačilo. Naopak hosté využili příležitosti a dostali se do náskoku již o dva góly, když přesně vystřelil Tomáš Mičulka, asistence Martin Valíček. Do konce druhé třetiny zbývalo pár posledních minut, když Martin Valíček nahrál Jakubu Heraltovi, který hostům zařídil vedení. To si domácí Těšín nenechal líbit a do konce třetiny snížili stav utkání na 2:4

Třetí třetina začala, Frýdek-Místek "B" stále tlačil na pilu a šel si pro vítězství. V 5. minutě si však Tomáš Kocurek při bránění těšínského hráče sklepnul puk do vlastní sítě, domácí tak snížili stav utkání na 3:4. Český Těšín se snažil ze všech sil dorovnat, to jim však B-tým nedovolil a odváží si vybojované vítězství a 3 body do tabulky. Konečný stav utkání 3:4

Další utkání odehrajeme v pátek 8. 10. 2021 od 19:00 na domácím ledě. Jste srdečně zváni.