Výsledkový servis mládeže 18. 10. - 24. 10. 2021
Mladí rysi byli o uplynulém víkendu hodně vidět a o některých hráčích se hodně mluvilo. Samozřejmě v superlativech. Šestá třída se prohnala jako uragán v Orlové a sedmička zase řádila v Opavě...

6. třída (23. 10. 2021)

MSK Orlová vs HC Frýdek-Místek 3: 19 (1:5, 1:6, 1:8)
Branky FM: Bača, 2x Bajtek, 2x Cvek, 6x Kaszper, 2x Grygar, Pustka, 2x Kandrák, 2x Škola, Malý

7. třída (19. 10. 2021)

HC Frýdek-Místek vs Hokejový klub Opava 8:4 (2:2, 2:0, 4:2)
Branky FM: 2x Hanák, 2x Dostál, Kosík, 2x Poloch, Douda

(23. 10. 2021)
Hokejový klub Opava vs HC Frýdek-Místek 5:14 (2:5,1:4,2:5)
Branky FM: 3x Kosík, Morys, 2x Platková, Volný, Žižka, 2x Balvín, Dostál, 2x Poloch, Žídek

8. třída (23. 10. 2021)

MSK Orlová vs HC Frýdek-Místek 2:6 (1:0, 0:3, 1:3)
Branky FM: Pindur, Hrček, 2x Doupal, 2x Vrůbel

9. třída (19. 10. 2021)

HC Frýdek-Místek vs Hokejový Klub Opava 3:5 (2:1,0:4,1:0)
Bodovali : Hrček 2+0, Grzymek 1+0, Bobok 0+1, Indrst 0+1, Czerný 0+1

Michal Bobok (trenér HC FM)
:
O zasloužené vedení 2:0 jsme přišli zbytečnou chybou v poslední vteřině první třetiny. A hluchá čtyřminutovka v úvodu druhé třetiny nás stálo vítězství. Bohužel jsme i přes velkou převahu nedokázali více krát skórovat.

Hokejový klub Opava – HC Frýdek-Místek 3:4 (1:1,2:1,0:2)
Bodovali : Indrst 2+1, Bobok 2+1, Grzymek 0+2, Holéczy 0+1

Michal Bobok (trenér HC FM): Ve velmi oslabené sestavě hráči perfektně zabojovali a zaslouženě otočili nepříznivý stav 3:1 ve svůj prospěch. Škoda opět jen neproměňovaní vyložených příležitostí a výsledek mohl být i vyšší. Všem hráčům děkuji za odvedený výkon, takovou výhru už jsme potřebovali.