15.10.2018 | Mario Schüler

Výsledkový přehled v týdnu 8. 10. - 14. 10. 2018

O uplynulém víkendu nastoupily mládežnické družstva HC Frýdek-Místek celkem k osmi zápasům.

Víkendovou porci zápasů odstartovala 6. třída. Ta přivítala v Polárce soupeře z Vítkovic. Naše hráče čekal těžký soupeř, ale nezalekli se toho a soupeře z Ostravy dokázali porazit jednoznačně 7:3. Hattrick zaznamenal v zápase Jan Ostřížek, kterému byl v patách Ondřej Hudeček. Ten zaznamenal o jeden gól méně.

HC Frýde-Místek vs, HC Vítkovice Ridera 7:3
Branky FM: 3x Ostřížek, 2x Hudeček, Hrček, Chýlek

8. třída měla ve svém zápase rovněž s Vítkovicemi úplně jiné starosti. Hosté od úvodních minut diktovali tempo hry a domácí družina se tak musela bránit. Bohužel i přes veškerou snahu nedokázali tlaku soupeře odolat po celý zápas. Vítkovice si z Frýdku-Místku odvezly vysokou výhru 12:0.

HC Frýdek-Místek vs. HC Vítkovice Ridera 0:12

Dorostenci odcestovali k dalšímu ligovému utkání do vzdáleného Brumova – Bylnice. Domácí byli favoritem zápasu, ale jak už to někdy bývá, tak papírové předpoklady jsou ne pokaždé pravdivé. Po čtyřiceti minutách hry vedli hráči ze severovýchodní Moravy 2:0 a sahali po zisku tří bodů. Jenže ve třetí třetině zaveleli domácí k obratu a nakonec slavili výhru 3:2.

HC Brumov–Bylnice vs. HC Frýdek-Místek 3:2

Nedělní program odstartovali hráči 5. třídy. Zápas s Českým Těšínem drželi pevně ve svých rukou domácí rysi. Ti si nakonec dobruslili až k pohodové výhře 5:0 a získali tak další body do ligové tabulky.

HC Frýdek-Místek vs. HC Vlci Český Těšín 5:0

Branky FM: 2x Pindur, Marek, Platková, Hanák

Další plný bodový zisk si připsali hráči 7. třídy. Ti si se stejným soupeřem poradili rozdílem dvou branek. Svěřenci Vojtěcha Trnky a Tomáše Muroně zvítězili 5:3. Hattrick slavil Marián Harig.

HC Frýdek-Místek vs. HC Vlci Český Těšín 5:3

Branky FM: 3x Harig, Badžgoň, Holéczy

Povzbuzení vítězstvím nastoupili hráči 6. třídy na ledě Šumperku a opět bylo, co sledovat. Jan Ostřížek řádil a třemi góly se podílel na výhře hráčů Frýdku-Místku, kteří nakonec zvítězili rozdílem pěti branek.

HK Mladí Draci Šumperk vs. HC Frýdek-Místek 2:7
Branky FM: 3x Ostřížek, 2x Grzymek, Hrček, Bobok

Urvat nějaké body chtěli i o dva roky starší hráči, ale i přes veškerou snahu se jim střelecky nedařilo a v Šumperku prohráli vysoko 9:0.

HK Mladí Draci Šumperk vs. HC Frýdek-Místek 9:0

Junioři byli posledním týmem, který v neděli odehrál další mistrovské utkání. V zápase s Porubou rozhodně mezi favority nepatřili. I zde se ukázalo, že co je dáno na papíře, tak to na ledě neplatí. Svěřenci Lubomíra Klosíka svého soupeře dokázali porazit 5:2 a v závěru základní části si tak připsali další vítězství.

HC Frýdek-Místek vs. HC RT Torax Poruba 5:2

Branky FM: Vlček, Najzar, Bláha, Hudeček, Piskoř

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka