19.09.2018 | Mario Schüler

Akce Pojď hrát hokej napsala své další pokračování

V úterý 18.9.2018 proběhla v hale Polárka ve Frýdku-Místkujiž počtvrté náborová akce Týden hokeje.

Počet dětí byl tentokrát menší, možná vlivem krásného podzimního počasí, ale také naší odlišnou strategií. Vzhledem k tomu, že máme již naplněné hokejové ročníky prvních, druhých a třetích tříd, zaměřili jsme se hlavně na předškolní děti z mateřských školek.Přesto byla účast slušná, zaregistrovali jsme více než 20 nových budoucích hokejistů do přípravky.

Trenéři HC Frýdek-Místek připravili pro děti i jejich rodiče bohatý program.O historii a činnosti klubu a chodu přípravky seznámil přítomné trenér mládeže Pavel Palát. V té době už děti pod vedením dorostenců sehrávaly hokejová utkání na malé branky na suchu.

Následovalo převlékání dětí a půjčení bruslí, trenéři připravili jednotlivá stanoviště, aby vše mohlo začít hlavní částí na ledě. První část ledové plochy byla určena pro ukázky tréninku i hokejového utkání nejmladších dětí z hokejové přípravky. V dalších částech byl prostor pro děti, které poprvé stály na ledě. Ti, kteří už dokázali bruslit bez opory, si mohli vyzkoušet střelbu na opravdového brankáře. Ti nejodvážnější se pustili do hokejového utkání na malé branky.

Došlo i na společnou fotografii všech dětí a trenérů.

Celá akce proběhla v přátelské atmosféře pod velkoplošnou obrazovkou, na které stále opakovaně běžel klip, který vznikl k akci, Pojď hrát hokej. Po ukončení akce pozval všechny přítomné Pavel Palát na trénink hokejové přípravky. Spokojené děti i rodiče odcházeli z haly Polárka a pobrukovali si slova videoklipu Dáme góla dáme !!!

Foto k akci:

Pojď hrát hokej_18_9_2018

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka