Vrcholem osmáků byl postup do nadstavby a pak závěrečné turnaje
Mládežnický hokej
Pod vedením hlavního trenéra Tomáše Snášela a asistentů Jiřího Hrčka a Jana Kandraka mělo mužstvo osmáků svůj vrchol v podobě postupu do nadstavby Ligy starších žáků, v ní už si odchody oslabený tým příliš bodové radosti neužil, ale náladu si spravil posezonními turnaji.

Základní část se hrála dvoukolově a tři nejlepší mužstva postoupila do nadstavby s třemi nejlepšími týmy z Olomouckého a Zlínského kraje. V této úvodní fázi jsme měli za soupeře HC Vítkovice, HC Oceláři Třinec, HC AZ Havířov, HC RT Torax Poruba, HK Opava a polský výběr Metropolia Silesia. Mužstvo se umístilo na postupovém 3. místě s bilancí 6 výher, 4 remíz a 2 proher, se skóre 86:52 a ziskem 16 bodů. O poznání horší byly výsledky čtyřkolové nadstavby s těmito soupeři: HC Vítkovice, HC Oceláři Třinec, HC PSG Berani Zlín, HC Olomouc, VHK Vsetín. Tým obsadil konečné 6. místo s bilancí 2 výher, 2 remíz a 16 proher, se skóre 60:142 a ziskem pouhých 6 bodů.

Mužstvo se ale dávalo postupně znovu dohromady a na posledních turnajích dokázalo výsledkově navázat na turnajové úspěchy ze začátku sezony. To v srpnu přivezlo 1. místo z Orlové a na silně obsazeném domácím Stanley Cupu Ondřeje Paláta dosáhlo na 3. místo, když v boji o bronz kluci porazili Třinec. Na sklonku sezony tým pak zažíval turnajovou radost znovu, když bral prvenství v Novém Jičíně i doma na Fajném turnaji.

„Hlavními tahouny mužstva byli Viktor Dorotík, Matěj Tichopád, Bořek Volný, Matyáš Kandrak, Lukáš Pavelka a Oliwer Kowalczyk, který tým doplnil před sezonou. V jejím průběhu naopak odešli do Vítkovic Bryan Kaszper, David Malý a Simon Bajtek,“ rekapituloval osobnosti v týmu a jejich pohyb trenér Tomáš Snášel.