Video s Mikulíkem je v TOP 5, pomozte klubu zvítězit
Novinky
Jistě si vybavíte klubový rozhovor s dnes již bývalým kapitánem HCFM Milanem Mikulíkem o jeho nevšedním koníčku - jízdě na motorce.

Co to vlastně Ledová klapka 2021 je?

Jedná se vlastně už o čtvrtý ročník ankety, která hledá nejlepší hokejová videa České republiky. A tato anketa nyní míří ke svému cíli. Odborná porota totiž vybrala TOP 5 videí každé kategorie a nyní se bude znova hlasovat, která videa z celkových 29 přihlášených povstanou na pomyslných stupních vítězů.

A my vám s radostí oznamujeme, že se klubové video s Milanem Mikulíkem probojovalo do závěrečného výběru a teď už záleží pouze na vás, fanoušcích, vašich přátelích a kamarádech, samotných hráčích HC Frýdek-Místek potažmo HC Oceláři Třinec, zkrátka všech, které dění ve frýdecko-místeckém hokejovém klubu zajímá, pojďte klubu pomoci uspět v závěrečném hlasování.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE NA TOMTO ODKAZE - video s Milanem Mikulíkem, a to na jakémkoliv chytrém telefonu, tabletu či počítači. Stačí pod videem s Milanem Mikulíkem kliknout na hvězdičky, čímž budete hlasovat. Všem, kteří se do hlasování zapojí, již teď moc děkujeme!!

Vyhlášení těch nejlepších pak proběhne v pondělí 14. června 2021.