V posledním domácím utkání rysů přijede Třebíč
Preview k zápasu
Frýdek-Místek musel v posledním zápase se Vsetínem plně bodovat, ale prohrál na nájezdy a šance na postup do play-off jsou u konce. V posledním domácím utkání s Třebíčí se tak budou chtít rysi rozloučit se sezónou. Úvodní buly bude vhozeno ve středu v 18:00.

Naděje jsou u konce

Frýdecko-místečtí potřebovali plně bodovat ve Vsetíně a vstoupili do utkání skvěle, když se v desáté minutě prosadil Bartko z přesilovky. Rysi drželi jednobrankový náskok, ale nakonec přišlo vyrovnání dvě minuty po začátku třetí dvacetiminutovky. Po konci základní hrací doby bylo jasné, že Frýdek-Místek do play-off nepostoupí, jelikož dnešní soupeř Třebíč vyhrál s Kadaní.

V prodloužení branka nepadla a šlo se tak na samostatné nájezdy. Ani po pěti kolech nájezdů nepadla branka, ale nakonec to byl domácí Ostrčil, který se jako jediný prosadil v šesté sérii a Vsetín na rozdíl od Slezanů drží naději na postup. Nejlepším střelcem je se čtrnácti góly David Klimša.

Přijďte podpořit frýdecko-místecké rysy v posledním domácím utkání s Třebíčí. Úvodní buly je naplánováno na 18:00.

Třebíč je blízko play-off

Třebíč v posledním utkání přivítal na svém ledě beznadějně poslední Kadaň. Stav po dvou třetinách byl 2:0 pro domácí a byli blízko ke splnění očekávané výhry. Ve třetí periodě přidala Slavia další dvě branky a vyhrála 4:0. Třebíčí tak stačí získat tři body z posledních dvou utkání, ve kterých se utká nyní s Frýdkem-Místkem a poté s úhlavním nepřítelem Vsetínem, který nyní ztrácí na Slavii čtyři body. Nejlepším střelcem je s dvanácti góly Luboš Horký.

Slavia je letos s Frýdkem-Místkem stoprocentní

Pouze jednu branku ze tří zápasů dokázali rysi vstřelit dnešnímu soupeři. V prvním zápase Třebíč ovládla přesilové hry a vstřelila z nich všechny čtyři branky. Rysi tak prohráli ve 12. kole vysoce 0:4.

Ve 25. kole vyhrál Frýdek-Místek na svém ledě první třetinu, ovšem druhá už patřila hostům a Třebíč nakonec v hale Polárka vyhrál 4:1. V posledním vzájemném zápase na ledě Slavie šli opět do vedení domácí, kteří zpečetili výhru druhou brankou ve třetí třetině a Třebíč tak vyhrála 2:0.