Týden plný mládežnického hokeje obohatí i Play Off mužů „B“
Mládežnický hokej
S pomalu blížícím se koncem hokejové sezony 2019/2020 přibývá v hokejistům v kalendáři více zápasů a méně volna. Pro hokejové fanoušky je to určitě skvělé. Hokejová mládež a jejich rodiče tak možná úplně nadšení nejsou, ale všichni to zvládnou.

Super nabitý hokejový program odstartuje už v pondělí 17. února, kdy na led v 18:45 vyjedou junioři, kteří poměří své síly v nadstavbové skupině s výběrem hráčů U18 z Polska. Po poslední nezdaru, který mají juniorští hokejisté Frýdku-Místku za sebou (prohra v Boskovicích 8:6), se budou chtít určitě ukázat v lepším světle doma.

Úterý s datem 18. 2. 2020 nabídne souboj 6 + 8. třídy s Opavou. Ten startuje už v 14:30 a hráči pod taktovkou Tomáše Snášela budou chtít určitě uspět. 6. třída naposledy uspěla doma proti Uničovu a protáhnout vítěznou sérii na domácím ledě, je určitě super výzva. O dva roky starší hráči naopak budou chtít odčinit nezdar právě proti Uničovu, se kterým padli 8:2.

Po jednodenní odmlce od zápasů se ve čtvrtek uskuteční dohrávka 7 + 9. třídy. Ta přivítá Olomouc a všichni jsou zvědaví, jestli se podaří mladším žákům naváta na výhru 7:4 z Šumperku a 9. třída se pokusí odčinit nezdar z dračího doupěte. První utkání startuje už v 14:30 a druhé o dvě hodiny později.

V sobotu 22. února se v Polárce odehraje první zápas čtvrtfinále Play Off Krajské ligy mužů. V tom mužský tým „B“ přivítá jako lépe postavený v tabulce po základní části soutěže (4. místo) soupeře z Krnova. Zápas začíná už v 15:30 a určitě to bude skvělá podívaná. Vždyť 22. února 1998 slavila celá republika olympijské zlato z NAGANA.

Posledním hracím dnem v týdnu bude jak jinak než neděle a v akci budou junioři i dorostenci. Jako první vyjedou na led junioři, kteří přivítají Spartak Uherský Brod se začátkem v 10 hodin. Hned po juniorském utkání se před domácími diváky představí dorostenci. Ti prověří Černé Vlky od 12:30.

Fanoušky Frýdku-Místku tak čeká pestrý výběr zápasů v týdnu od 17. února a každý si tak určitě přijde na své.