Doma nebo venku. Poslední kolo Krajské ligy mužů s Karvinou rozhodne
Mládežnický hokej
Krajská liga mužůMoravskoslezského kraje ukrojí o víkendu 15. – 16. 2. 2020 poslední kolo základní části soutěže a za týden (sobota 22. 2. 2020) začnou vyřazovací boje v play off.

Pro tým mužů „B“ bude poslední kolo rozhodující pro konečné nasazení pro čtvrtfinálové boje. V neděli 16. února bude od 16:15 hala Polárka hostit souboj domácích rysů (aktuálně 4. místo) proti Karviné (aktuálně 5. místo. Rozdíl mezi těmito soupeři je pouhý bod a v zápase tak půjde o všechno. Svěřencům Reného Slaniny a Tomáše Snášela stačí k jistotě 4. místa a zahájení čtvrtfinálových bojů na domácím ledě jakákoli výhra. Oba soupeři na sebe narazí s největší pravděpodobností totiž hned v prvním kole play off a pokud by uspěli hosté z Karviné, tak se bude začínat na jejich ledě.

O tom, že letošní Krajská liga je opravdu vyrovnaná svědčí jednak pohled na vyrovnanou tabulku a taky skutečnost, že až poslední kolo základní části definitivně určí nasazení týmů pro play off. Své jisté mají pouze hráči Studénky, kteří soutěž vyhrají buď s 66 nebo 69 body a ve čtvrtfinále narazí na osmou Orlovou, která více než 36 bodů získat nemůže. O nasazení dalších dvojic se tak rozhodne až po odehrání poslední 27. kola.

Závěrečné 27. kolo:

HC Wolves Český Těšín vs HC Studénka
HC Rožnov pod Radhoštěm vs HC Orlová
TJ Horní Benešov vs HC Nový Jičín „B“
HC BOSPOR Bohumín vs HK Krnov
HC Frýdek-Místek „B“ vs SK Karviná

Termíny pro čtvrtfinále: 22. 2., 26. 2., 29. 2. 2020 – hraje se na dva vítězné zápasy!