Třeťáci dál vítězí
Na nejvzdálenější zimní stadion letošní sezony, do Krnova, vyrazili hráči 3. třídy v sobotu 21. ledna a vraceli se opět jako jednoznační vítězové.

HC FRÝDEK-MÍSTEK „A“ - HK KRNOV „A“13:1

HC FRÝDEK-MÍSTEK „A“ – HC AZ HAVÍŘOV 2010 „A“14:4

Duel proti domácímu výběru byl vyrovnaný jen v prvních minutách. Pak se projevila kvalita našeho týmu, kterému sice chyběli tři hráči základního kádru, ale na hře to nebylo znát, pěknými kombinacemi a dobrou střelbou nedali hráčům Krnova šanci na úspěch.

Ve druhém utkání narazili naši hráči na celek Havířova. Ten dokázal odolávat našemu tlaku první třetinu, po které byl na ukazateli stav 2:2. V druhém dějství zapnuli naši kluci na vyšší rychlostní stupeň          a utkání dovedli k jasné výhře. V obou zápasech se opět zaskvěl „penaltový“ specialista, brankář Matěj Flok, který zneškodnil 4! trestné nájezdy.Zvláštní pochvalu zaslouží také první dívka v „A“ týmu – Vanessa Prymusová, která za kluky v ničem nezaostávala a ve druhém zápase se zaskvěla efektně zakončeným trestným nájezdem.

Tým HC Frýdek - Místek A:

Brankář: Matěj Flok (úspěšnost zásahů 89%)

Hráči: Jan Hrček (7+2), Ondřej Mitura (3+2), Vanessa Prymusová (1+2), Matěj Doupal (0+1), Jakub Marek (1+3), Kryštof Socha (6+1), Tobias Janák (3+5), Samuel Švrčina (1+2), Lukáš Grzymek (5+3)

Ani „B“ tým v ničem nezaostával za svými spoluhráči z „áčka“ a své soupeře deklasoval dvoucifernými výsledky.

HC FRÝDEK-MÍSTEK „B“ - HK KRNOV „B“12:1

HC FRÝDEK-MÍSTEK „B“ – HC AZ HAVÍŘOV 2010 „B“15:5