Výsledkový servis 16. 1. - 22. 1. 2017
Hokejisté HC Frýdek-Místek mají za sebou další týden plný hokeje. Do zápasu nenastoupili hráči 4. třídy, 6 + 8. třídy a staršího dorostu.

Týden hokejových zápasů zahájili hokejisté „A“ týmu, když se ve středu představili v Ústí nad Labem. Zápas na ledě soupeře nakonec skončil po šedesáti minutách nerozhodně a o vítězi nakonec rozhodlo prodloužení, ve kterém byli šťastnější domácí. Nejmenší hráče 3. třídy čekala v sobotu cesta až do Krnova, kde v rámci minihokeje utkali s domácími hráči a taky s Havířovem. Ve všech zápasech Frýdečtí hráči dominovali. Čtvrtá třída byla připravená porvat se na ledě o další vítězství s třineckými Oceláři. Ty ovšem postihla chřipková epidemie a tak se utkání odehraje až v náhradním termínu. Hokejisty 5 + 7. třídy čekal na domácím ledě v pátečním odpoledni zápas nadstavbové skupiny s Novým Jičínem. V obou zápasech byli svěřenci Miroslava Kameníka lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Mladší dorost zavítal v rámci dohrávky Eliod ligy na led Orlové, kde se svěřenci Radima Nečase a Pavla Paláta radovali z těsného vítězství. Juniorům Frýdku-Místku se už tolik nevedlo a na ledě brněnského Warrioru prohráli 5:3. Sobota 21. ledna nabídla v domácí hale Polárka hned dva zápasy. V tom prvním nastoupili mladší dorostenci proti Orlové a svým posledním vítězstvím v základní části si pojistili postup do nadstavbové části Eliod ligy mladšího dorostu z druhého místa. Odpolední 17. hodina už přinesla očekávaný souboj WSM ligy. V zápase 43. kola nastoupili hokejisté Frýdku-Místku proti Přerovu. Z vítězství se nakonec radovali domácí hokejisté. Jediné utkání nabídla neděle 22. ledna. Junioři přivítali Přerov, který di zpátky domů nepřivezl jediný bod. Nic na tom nezměnila ani jejich hra bez brankáře.