Soutěž pokračuje, do Polárky dorazí Technika Brno
Do Frýdku-Místku tentokrát dorazí vysokoškoláci z Brna! Utkání 17. kola odstartuje v sobotu v 17:00. Čeká nás vyrovnaný a zajímavý souboj prvního se třetím, tak neváhejte a přijďte podpořit domácí v boji o další body!

VSK Technika Brno

V této sezóně se Technika zatím drží na slušném třetím místě v tabulce východní skupiny. Těsně za druhým Vsetínem, na který ztrácí dva body. Na čtvrtém místě je pak Hodonín, který má pouze o bod méně než Brno. Po šestnácti odehraných kolech má Technika na kontě tedy 29 bodů a celkové skóre 55:48.

Poslední utkání odehráli Brněnští doma s Porubou, se kterou prohráli těsně 4:5. Poslední třetina sice patřila domácím, to na výhru však nestačilo. Dostatečný náskok si Porubští vytvořili ve dvou předchozích částech a tak se nakonec z výhry radovali oni.

Mezi nejproduktivnější útočníky patří Petr Jurča (7+7) a Karel Benýšek (5+8). Z řad obránců to pak jsou David Havíř (7+5) a Jan Habrovec (1+11). Většinu zápasů odchytal brankář Pavel Jekel, který je v Brně na postu jedničky. V sobotu nás tedy čeká velmi zajímavý souboj prvního se třetím.

Minulé vzájemné utkání

První vzájemné utkání odehráli Frýdecko-místečtí na ledě Techniky 28. 9. v rámci šestého kola soutěže. V tomto utkání padly pouze dvě branky, obě do sítě domácího gólmana Jekla. O tu první se hned v páté minutě postaral David Cienciala a o druhou na konci druhé třetiny Pavel Kowalczyk. Technika na tyto dva góly nedokázala odpovědět ani jednou a Juraj Šimboch tak vychytal své druhé čisté konto.

Pro ty, kteří nebudou moci dorazit přímo na místo, bude připraven textový přenos na Onlajny.com.