Souboj prvního s druhým, Frýdek-Místek jede do Vsetína!
Ve středu nastoupí v rámci 16. kola Frýdek-Místek na ledě Vsetína. Souboj prvního s druhým odstartuje v 17:30. Napraví si Frýdecko-místečtí reputaci po sobotním prohraném utkání, anebo se budou radovat domácí?

VHK Vsetín

Vsetín se momentálně drží hned za Frýdkem-Místkem, což znamená na druhém místě v tabulce. Se svými 31 body a celkovým skóre 58:36 se tak rozhodně nemá za co stydět. Po patnácti odehraných kolech má za sebou celkem deset výher a pouze pět proher, z toho jednu po samostatných nájezdech a jednu v prodloužení. Z těchto čísel tedy jasně vyplývá, že Vsetín rozhodně nebude jednoduchý soupeř.

Mezi nejproduktivnější hráče Valašského hokejového klubu patří útočníci Jan Kolařík (13+10) a Daniel Vaněk (5+14). Z řad obránců jsou to pak Radim Tesařík (3+10) a Michal Nedbálek (2+6). Do branky se zatím staví převážně gólman Petr Hromada.

Minulé vzájemné utkání

Poprvé se v letošní soutěži střetl Frýdek-Místek se Vsetínem v sobotu 26. 9. na ledě haly Polárky v rámci pátého kola. O výhře domácích tenkrát rozhodla první třetina, ve které padly jediné tři branky utkání. Dva kanadské body za jeden gól a jednu asistenci si připsal Vít Christov. Lukáš Daneček si v tomto utkání připsal své druhé čisté konto, jelikož Vsetín nedokázal skórovat ani jednou.

Toto utkání můžete samozřejmě sledovat v textovém online přenosu na Onlajny.com.