Soutěž pokračuje, Frýdek-Místek vyzve Hodonín
V sobotní podvečer v rámci patnáctého kola soutěže vyzve Frýdek-Místek na svém ledě Hodonín. Utkání prvního celku se čtvrtým bude jistě velmi napínavé, o čemž napovídá i výsledek z minulého vzájemného utkání, který byl velmi vyrovnaný. Úvodní buly bude vhozeno v 17:00, tak neváhejte a přijďte domácí podpořit! Vstupenky na toto utkání navíc můžete získat zdarma!

Získejte vstupenky!

FANOUŠCI SE MOHOU ZAPOJIT DO NETRADIČNÍHO DERBY A ZÍSKAT VSTUPENKY NA ZÁPAS S HODONÍNEM ZDARMA!

Překážejí vám doma staré elektrospotřebiče? Pak máte jedinečnou možnost je vyměnit za vstupenky na zápas HC Frýdek-Místek s SHK Hodonín. Prvních sto fanoušků, kteří před zápasem 31. října přinesou před Halu Polárka vysloužilé elektro do přistaveného červeného kontejneru, získá vstupenky zdarma. Během druhé přestávky zápasu si pak mohou vylosovaní šťastlivci vystřelit na ledové ploše chytrou televizi LG. Více informací se dočtete zde.

SHK Hodonín

Hodonín se momentálně drží na krásném čtvrtém místě tabulky východní skupiny, těsně za Technikou Brno, na kterou ztrácí dva body. Oproti páté Porubě má však naopak dva body navíc. Nejproduktivnějším útočníkem je se svými dvaadvaceti kanadskými body Zdeněk Jurásek (11+11). Z Obránců pak Slovák Ľubomír Škápik (2+11), který nasbíral body převážně za asistence.

V posledním zápase přivítali Hodonínští na domácím ledě Porubu, kterou porazili v poměru 5:2. Skóre v šesté minutě otevřel Petr Peš a o pár minut později zvýšil vedení domácích Martin Špok. Poruba poté sice dokázala snížit, ve druhé třetině se však prosadili pouze domácí, kteří opět zvýšili na rozdíl dvou branek. V úvodu poslední třetiny přidali Hodonínští ještě dvě branky a Poruba už na tohle dokázala odpovědět pouze jedním gólem.

SHK Hodonín – HC Frýdek-Místek (2:3)

Minulé vzájemné utkání Frýdku-Místku a Hodonína se odehrálo 23. září. Zápas byl velmi vyrovnaný a skončil těsným vítězstvím Frýdecko-Místeckých. Na rozhodující střelu tenkrát přihrál hodonínský odchovanec Marek Růžička, jehož chytrou nahrávku dorazil do brány Aron Chmielewski.

Pokud nebudete přítomní přímo na místě, můžete sledovat textový přenos na Onlajny.com.