Šlágr s Porubou pro děti a mládež do 15 let zdarma!
Novinky
Frýdecko-místecký hokejový klub srdečně zve na dohrávané utkání 11. kola Chance ligy, ve kterém rysi přivítají v neděli 11. prosince v Polárce ambiciózního soupeře z Poruby. Navíc pro děti a mládež do 15 let si klub připravil speciální akci, protože na tento duel mají vstup ZDARMA! Přijďte v předvánočním období na bitvu regionálních soupeřů zafandit a pojďme společnými silami porazit lídra tabulky!

Hokejový klub HC Frýdek-Místek si na neděli 11. prosince připravil jedno překvapení, které se bude týkat dětí a mládeže. Na duel s vedoucím celkem Chance ligy a velkým favoritem na postup do nejvyšší hokejové soutěže, týmem HC RT Torax Poruba, bude totiž vstup do 15 let ZDARMA.

TATI, POJĎ NA HOKEJ!

Vedení frýdecko-místeckého klubu přišlo s nápadem, uspořádat jedinečné utkání, které bude věnované speciálně dětem a mládeži. I proto se klub rozhodl umožnit všem do 15 let vstup na utkání s lídrem soutěže zdarma. "Běžně máme vstupné zdarma pro děti do 5 let a 120 cm, ale rozhodli jsme se, že na tento speciální zápas posuneme věkovou hranici až na patnáct let. Do iniciativy jsme zapojili také partnery klubu, takže toto utkání bude pro děti opravdu výjimečné," nastínil Jakub Mikulík, výkonný manažer HC Frýdek-Místek.

Tímto bychom chtěli poděkovat vedení porubského celku a také i vedení domácích mládežnických oddílů, kteří nám vyšli vstříc, takže utkání s HC RT Torax Poruba se bude moci odehrát v neděli 11. prosince již od 16.00 hodin.

A jak se děti tedy na stadion zdarma vůbec dostanou? Jednoduše. Vezměte si s sebou doklad, kterým prokážete svůj věk (průkazku zdravotní pojišťovny, průkazku na autobus/vlak ...). Na pokladnách vám bude následně dle vašeho výběru místa v hale vytištěna vstupenka, se kterou poté projdete turnikety.


UPOZORNĚNÍ

Chceme ještě ujistit naše pernamentkáře, že na utkání mají svá místa v hale Polárka blokována. Další informací je, že vstup dětí na zápas NENÍ podmíněn koupí dospělé vstupenky! Jeden dospělý tak může vzít na utkání například dvě děti.

A co děti kromě samotného derby s ostravským rivalem ještě v hale čeká? Střetnutí s nejhezčím hokejovým maskotem v republice, naším Freddym, se kterým se budete moci vyfotit. Dále budou pro děti v hale připraveny další doprovodné programy (mini hokejové hřiště, střelba na branku, Stiga hokej, cornhole, XBOX, malování na tvář a další), takže si budou moci nejen zasoutěžit, ale vyhrát i hodnotné ceny. Partner klubu JapaSport si navíc pro děti připravil skvělý dárek v podobě poukazu na zapůjčení zimního vybavení v hodnotě 100 Kč, což jistě ocení ti, které čeká v nejbližších měsících ve škole lyžařský kurz. Navíc děti dostanou 20 Kč na občerstvení, takže například brambůrky nebo cibulové kroužky, je vyjdou v ten den na pouhých 5 Kč.

Všichni fanoušci se navíc mohou těšit na skvělou atmosféru, protože budeme chtít roztleskat celouhalu Polárka - pro prvních 500 návštevníků máme připraveny speciální tleskačky. Pojďme tedy udělat frýdecko-místeckým hokejistům podobnou atmosféru, jakou udělali mládežníci například při pohárových duelech pražské Sparty ve fotbalové Evropské lize.

DORAZÍ PORUBA

Samotná utkání s ostravským celkem vždy měla svou velkou kvalitu. Derby navíc přináší emoce a tu pravou hokejovou atmosféru. Do haly Polárka tak v neděli 11. prosince nedorazí pouze soupeř, ale především jeden z hlavních aspirantů na postup do extraligy. V dresu Poruby budeme moci vidět také i hráče, kteří ještě před nedávnem nosili na sobě dres s rysem na prsou. Dorazí například náš bývalý kapitán Vít Christov, který za rysy odehrál v první lize 160 utkání. Těšit se můžeme i na výkony útočníka Jakuba Šlahaře (29 zápasů) či Daniela Krenželoka (27 utkání). Rysi budou zkrátka chtít doma prodloužit sérii tří vítězství v řadě nad tímto ostravským celkem.

FOTO: Lukáš Bajgar (HC Poruba)