Charitativní týden pokračuje, pomozte dobré věci třeba koupí dresu
Novinky
V pondělí 14. listopadu odstartoval 6. charitativní týden Chance ligy, do kterého se náš klub opět zapojil. Jeho součástí mohou být ale také i frýdecko-místečtí fanoušci.

HC FRÝDEK-MÍSTEK se stejně jako v loňském roce zapojil do Charitativního týdne Chance ligy. Unikátní akce, která letos probíhá v týdnu od 14. listopadu do 20. listopadu, se účastní takřka všechny týmy Chance ligy, jež tak společně pomáhají dobré věci. Výtěžek z aukce, do které přispěl několika věcmi i náš klub, poputuje na konto projektu Klokánek organizace Fond ohrožených dětí. Jak jsme už v minulém příspěvku informovali (odkaz ZDE), věci získané z materiální sbírky při domácím zápase s Kolínem a následně ještě se Šumperkem (ve středu 23. listopadu od 18.00 hodin) pak klub předá Charitě FM. Pokud Vaše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc, rozhodně si tuto akci nenechte ujít.

 

CHARITATIVNÍ AUKCE

 

Tradiční internetová aukce hokejových relikvií byla spuštěna v pondělí 14. 11. a poběží 14 dní. Výtěžek bude věnován organizaci Klokánek, která jej rozdělí do všech svých zařízení po celé republice. Na aukci se můžete podívat na stránce sportovniaukce.cz

A na jaké předměty od klubu HC Frýdek-Místek se v aukci můžete těšit?

 

* Originální hraný dres HC Frýdek-Místek (VLASTIMIL DOSTÁLEK #15 - bílý)

 
 
* Originální hraný dres HC Frýdek-Místek (VLASTIMIL DOSTÁLEK #15 - červený)
 
 
 
* Oficiální puk Chance ligy HC Frýdek-Místek s podpisem (VLADIMÍR SVAČINA #13)
 
 
* Oficiální puk Chance ligy HC Frýdek-Místek s podpisem (ŠTĚPÁN HAVRÁNEK #14)
 

* Oficiální puk Chance ligy HC Frýdek-Místek s podpisem (DANIEL VRDLOVEC #97)
 
 

Tak neváhejte a určitě se zapojte. Pomůžete dobré věci a získáte pro sebe nebo své blízké krásný vánoční dárek. Pro více informací sledujte web i naše sociální sítě.

Pomohla už i společnost Chance, která se rovněž bude na akci podílet finanční podporu. Ta bude věnována bývalému hokejistovi Martinu Petrusovi, kterému bylo diagnostikováno onemocnění motorických neuronů, jež má podobné příznaky jako ALS.