Skvělý Radegast den si užili fanoušci i s hokejisty Frýdku-Místku
Novinky
Každoroční sraz fanoušků správně hořkého piva RADEGAST se uskutečnil v sobotu 31. srpna vedle atletického stadionu TJ Slezan ve Frýdku-Místku, kde se konal RADEGAST DEN.

Na akci, které se zúčastnilo několik stovek milovníků správně hořkého piva byla obohacená nejen o zajímavé ceny a hudební hosty Ajdontker, Desmod, Vašo Patejdla s kapelou, Davida Kollera s kapelou, Katapult, Motörgang a drsně rozjetý Traktor byli k vidění i prvoligoví hokejisté HC Frýdek-Místek.

Právě ti měli pro návštěvníky a fanoušky akce ve své zóně připravenou autogramiádu, soutěž v nejtvrdší ráně kladivem, nejrychlejším odkopem kopačáku a a nechybělo ani přetahování lanem. Jak už to v hokeji bývá, tak na pravidla dohlíží rozhodčí a této role se ujal vždy sportovně naladěný maskot Freddy. Ten mimo jiné taky neunikl desítkám objektivů a hlavně dětem, pro které byl hokejový maskot na takovéto akci velkým, ale určitě milým překvapením.

Hokejový club Frýdek-Místek na této skvělé akci reprezentovali: Patrick Kudla, David Stránský, Adam Flok a Jan Zahradníček.

Samozřejmě, že k dispozici byla i škola čepování, a to pod dohledem Radegast Mistra výčepního. Připravená byla i Radegast hořká zóna, kde se soutěžilo na zábavných atrakcích.