Šesťáci před prázdninami absolvovali soustředění
Mládežnický hokej
Šesťáci v posledním školním týdnu od pondělí do čtvrtka absolvovali letní soustředění na Palkovických Hůrkách. „Během těchto čtyř dnů se věnovali poctivé dvoufázové tréninkové přípravě, kterou doplňovaly kolektivní i individuální hry zaměřené na rozvoj týmové spolupráce, soutěživosti a budování už tak dobré atmosféry v našem týmu,“ přiblížil trenér Martin Rýpar.

Součástí programu byl ve středu dopoledne také orientační běh v lese, při kterém si hráči prověřili nejen svou fyzickou připravenost, ale i schopnost orientace v terénu a své všeobecné znalosti. Odpoledne pak následoval běh na aquapark na Olešnou, kde si děti užily dvě hodiny zasloužené zábavy a odpočinku. „Soustředění nesloužilo pouze ke tréninkové přípravě před nadcházející sezonou, ale také ke stmelení již tak skvělé party hráčů. Důležité také je, že byl kladen velký důraz na správnou disciplínu, pořádek a zodpovědný přístup, což jsou věci, na kterých chceme společně stavět během nadcházející sezony,“ zhodnotil přínos předprázdninové akce trenér Rýpar.