Šesťáci dali Třinci desítku
Mládežnický hokej
Frýdečtí šesťáci mají před sebou nabitý víkend, ale další důležité utkání sehráli v Polárce uprostřed týdne, kdy ve středu dopoledne v předehrávce frýdečtí mladíci vyzvali stejně staré hráče z Třince. V první třetině se ještě nedokázali prosadit střelecky, ale pak se jejich brankostroj zastavil až na dvouciferném skóre.

K vidění byl hezký, rychlý hokej s množstvím šancí většinou z hokejek domácích hráčů. Ti svému soupeři úspěšně vrátili letošní zatím jedinou prohru 7:2. „V utkání jsme byli aktivnější, ale dlouho jsme nemohli vyzrát na výborně chytajícího brankáře Třince, který nás dlouho svými zákroky trápil. Kluci ale bojovali, nechtěli prohrát jediný souboj a nakonec utkání dovedli do úspěšného konce,“ zhodnotil zápas trenér Tomáš Snášel.

HC F-M – HC Oceláři Třinec 10:5 (0:2, 6:2, 4:1)

Bodovali: Pachl Filip 3+3, Budínský Radek 2+2, Křenek František 2+0, Koníček Adam 1+1, Bača Samuel 1+1, Fojtíková Adéla 1+0.

Brankář Vojtěch Gola 26 zákroků/5 branek, poměr střel 53/26.

O tomto víkendu čeká naše šesťáky dvojutkání, kdy nejdříve svedou souboj s HC RT Torax Poruba, aby pak v neděli přivítali v Polárce HC AZ Havířov.

(Foto je ilustrační.)